ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ثبت‌نام متقاضیان تدریس حوزه علمیه خراسان تا 30 اردیبهشت 98 ادامه داردمدیر امور اساتید حوزه علمیه خراسان گفت: ثبت‌نام متقاضیان تدریس ویژه مدارس سطوح یک، دو و سه از 7 تا 30 اردیبهشت 98 در تعداد محدود در حال انجام می‌باشد.


حجت الاسلام روح الله آقایی زاده در گفتگو با خبرنگار روابط عمومي حوزه علميه خراسان، با اعلام اين خبر ابراز کرد: ثبت نام متقاضيان تدريس در دو قالب حق‌التدريس و اعزامي (تمام وقت شهرستان) از طريق سايت اين حوزه به نشاني www.hozehkh.ir انجام مي‌شود.
مدیر امور اساتید حوزه علمیه خراسان با بيان اينكه يكي از اركان اساسي نظام آموزشي در حوزه‌هاي علميه استاد است كه نقشي برجسته و بي بديل در بالندگي، رشد و شكوفايي استعدادهاي متعلّم را دارد، ابرازداشت: توانمندسازی اساتید و برخورداری آنان از مهارت‌های لازم برای تدریس بسیار مهم است و از همین رو برای جذب اساتید بر اساس منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اهتمام جدی داریم تا کارکرد آنان در حوزه تدریس و تربیت طلاب علوم دینی به نحو احسن و شایسته‌ای رقم بخورد.
حجت ‌الاسلام آقایی زاده زمان برگزاری مصاحبه علمی متقاضیان را 9 تیر تا یکم مرداد و اعلام نتایج نهایی را 12 مرداد 98 عنوان کرد..
متقاضيان مي بايست براي ثبت نام به قسمت پرتال طلبگي، آموزش، درخواست مجوز تدريس در سايت حوزه علميه خراسان مراجعه كنند.

 دريافت دفترچه راهنما


كد خبر: 34268  |  تاریخ درج خبر: 1398/02/30  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا