ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
معاونت آموزش
ثبت نام امتحانات کتبی طلاب متفرقه سطح یک تا 20 مهر

مدیر ارزشیابی علمی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: متقاضیان شرکت در مرحله سی و ششم امتحانات کتبی طلاب متفرقه و عمومی (فقه واصول) سطح یک، تا 20 مهرماه می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
ارتقا علمی طلاب، در اولویت تمام تصمیم سازی‌ها باشد

معاون آموزش حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: رشد علمی مدارس علمیه، از شاخص های مهم بررسی تصمیمات مدیران و مسئولان نسبت به آئین نامه های آموزشی ابلاغی است.

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
المپیاد، کاری ضروری است

استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان به لزوم شناسایی طلبه هایی که خوب درس می خوانند و مستعد حوزه هستند، اشاره و خاطر نشان کرد: کار المپیاد کار بسیار ضروری و لازم و در راستای حفظ سنت ها و نظام حوزه است.

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
آثار فقهی حکم مولوی و ارشادی، بررسی شد

پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان « بررسی آثار فقهی حکم مولوی و ارشادی» به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان، در مرکز مدیریت دفاع شد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۹
کتاب نحو کاربردی متوسطه با آغاز تحول در حوزه خراسان به ثمر نشست

نویسنده کتاب نحو کاربردی متوسطه گفت: از زمانی که بحث تحول در همه شئون حوزه با آغاز مدیریت آیت الله عاملی شروع شد، کار جدی تدوین و ارائه این اثر نیز آغاز گردید.

۱۳۹۹/۰۶/۲۷
کتاب درسی آموزش روخواني مبين رونمایی شد

نویسنده کتاب روخواني قرآن كريم مبين گفت: این کتاب، موجب آموزش بهتر روخوانی و روانخوانی و تجوید می‌گردد و بیان ساده و قابل فهم از ویژگی‌های آن است.

۱۳۹۹/۰۶/۲۷
آغاز اولين المپياد علمي در حوزه علميه خراسان

نخستین المپياد علمي با رويكرد فقه و اصول در سطوح 1 و 2 و 3 برگزار مي شود.

۱۳۹۹/۰۶/۲۴
استقبال آیت الله اشرفی شاهرودی از نخستین المپیاد علمی فقه و اصول

استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان با اشاره به اهمیت برگزاری المپیاد علمی فقه و اصول در حوزه علمیه، بیان کرد: ایجاد فضای تربیت علمی و پرورش طلاب مستعد با هر کیفیتی که طلاب را مشغول به مباحث علمی کند، خوب است.

۱۳۹۹/۰۶/۲۳
معرفی و برجسته سازی طلاب ممتاز، در فرايند المپياد علمي، کاری لازم است

استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: هر چه در حوزه علمیه به این سمت برویم که طلبه ممتازِ مجاهدِ محقق، برجسته و الگو شود،کار خوبی است تا همه بدانند که به این چنین طلبه توانمندی توجه می شود.

۱۳۹۹/۰۶/۲۲
سه اصل لایتغیّر در برنامه‌ریزی های حوزه علمیه

معاون آموزش حوزه علمیه خراسان ضمن تبیین سه اصل لایتغیّر در تصمیمات و برنامه‌ریزی‌های حوزه علمیه خراسان، ابراز کرد: هر چه غیر از این سه اصل قابل بحث و بررسی و تغییر است.

۱۳۹۹/۰۶/۲۰
نشست مسئولان آموزش مدارس تحت برناه و مراکز تخصصی سطح 2 و 3 برگزار شد

نشست سراسری مسئولان آموزش مدارس تحت برنامه و مدارس و مراکز تخصصی سطح 2 و 3 استان‌های خراسان

۱۳۹۹/۰۶/۲۰
تأثیر بیماری‌های جسمی و روحی بر سلب حضانت در فقه و حقوق ایران

پايان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان « تأثیر بیماری‌های جسمی و روحی بر سلب حضانت در فقه و حقوق ایران» به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه در مرکز مدیریت دفاع شد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۰
بررسی تطبیقی اصل مثبت و آثار مترتب برآن

پایان نامه سطح 3 حوزه علمیه خراسان با عنوان « بررسی تطبیقی اصل مثبت از دیدگاه آیت الله خویی، امام خمینی (ره) و آیت الله شهید صدر و آثار مترتب برآن» به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان، دفاع شد.

۱۳۹۹/۰۶/۲۰
بررسی مبانی فقهی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مذاکرات بین الملل

پایان نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان «مبانی فقهی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مذاکرات بین الملل» به همت اداره مدارج علمی معاونت آموزش این حوزه در مرکز مدیریت دفاع شد.

۱۳۹۹/۰۶/۱۹
المپیادها، تست علمی در پهنه ی وسیع هستند

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: المپیادهای علمی، نماد پویایی، سرزندگی و نشاط علمی در حوزه علمیه هستند و باید با دغدغه‌ای مضاعف رقم بخورند.

۱۳۹۹/۰۶/۱۹
بالا