ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مدیر جدید مدرسه علمیه اهل البیت(ع) سبزوار معرفی شدمدیر جدید مدرسه علمیه اهل البیت(ع) سبزوار با حضور جمعی از مسئولان حوزه علمیه خراسان معرفی و از زحمات مدیر سابق نیز تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مدیر جدید مدرسه علمیه اهل البیت(ع) سبزوار با حضور جمعی از مسئولان حوزه علمیه خراسان معرفی و از زحمات مدیر سابق نیز تقدیر شد.
حجت الاسلام والمسلمین رمضانعلی ثباتی مقدم، مدیر سابق این مدرسه  بیش از 40 سال خدمت صادقانه به نظام مقدس اسلامی در عرصه های امامت جمعه، قبول پست های اجرایی و در پایان نیز 3سال خدمت در مدرسه علمیه اهل البیت(ع) سبزوار به دلیل دستور اطبا و پزشکان مبنی بر پرهیز از فعالیت های پراسترس و کسالت جسمانی، مدیریت این مدرسه را به دوش حجت الاسلام والمسلمین سید علی اخباری، مدیر جوان، ولایی، ارزشی، برنامه ریز و انقلابی نهاد.
بدون شک از دست دادن حجت الاسلام والمسلمین ثباتی مقدم در سمت مدیریت این مدرسه برای همه کادر تلاشگر و حوزه این شهرستان  مساله سنگین بوده اما در عین حال با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر ضرورت جوان گرایی، حضور حجت الاسلام والمسلمین اخباری در سمت مدیریت جدید مدرسه همراه با استفاده از فرصت حضور و بهره مندی از تجارب  چهل ساله  مدیریت سابق در سمت مشاور و استاد قطعا نوید دهنده اقدامات تحولی، اثرگذار و شایسته در راستای اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.
حوزه علمیه خراسان از خدمات ایشان در سمت مدیریت سابق مدرسه تمجید نموده، امیدوار است تجارب ایشان ذخیره ای در راستای آن باشد که فعالیتها پس از این نیز با قوت بیش تری دنبال شده و از خداوند متعال توفیق این دو نیروی ولایی را در جایگاه و سنگر پیش روی مسالت می کند.
در حکم حجت الاسلام سید علی اخباری، مدیر جدید مدرسه علمیه اهل البیت(ع) سبزوار که از سوی مدیر حوزه علمیه خراسان صادر شده، آمده است: مدارس علمیه یکی از پربارترین مراکز علمی تشیع و مهد پرورش بزرگان نام آور در دانش های اسلامی، طی قرن های مختلف بوده، که با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) از رشد چشمگیری برخوردار گردید.
در این حکم با اشاره به اینکه صیانت و حفظ این میراث گرانبها، نیازمند تلاشی مضاعف و شکوفایی آن، به مدیریتی عالم، جامع و دلسوز نیاز دارد، آمده است: بدین لحاظ نظر به توانمندی علمی، حسن تجربه و برخورداری جنابعالی از صلاحیت های لازم، شما را به عنوان مدیر مدرسه علمیه اهل البیت(ع) سبزوار منصوب می نمایم.
امید است در پرتو الطاف الهی و توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج) و بهره گیری از رهنمود های حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) ضمن استفاده از ظرفیت های بالای معنوی، تربیتی، آموزشی و توانمندی های موجود آن مدرسه مبارکه، با برنامه ریزی دقیق، بتوانید زمینه رشد و پرورش جوانانی متدین، فاضل و انقلابی را در راستای اهداف تحولی حوزه علمیه و اعتلای هر چه بیشتر فرهنگ و معارف اسلامی فراهم سازید.
 


كد خبر: 36220  |  تاریخ درج خبر: 1398/09/08  |  کد خبرنگار: 207368
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا