ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
سایر اخبار
توجه به مسئله تولید محتوای مجازی و ارتقا تعاملات حوزوی در این بخش

دومین جلسه هم‌اندیشی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با مدیر مرکز آموزش مجازی حوزه علمیه خراسان در راستای تولید محتوای مجازی و ارتقا تعاملات در محل مرکز مدیریت برگزار شد.

۱۴۰۰/۰۶/۱۴
نحوه شرکت در رقابت های علمی نخبگانی

مسئول دبيرخانه رقابت هاي علمي نخبگاني حوزه علمیه خراسان، با اعلام ثبت نام 4 هزار و 700 نفر در رقابت علمی نخبگانی کشوری طلاب این حوزه و درباره چگونگی برگزاری آن توضیح داد.

۱۴۰۰/۰۶/۰۸
فرصت عرفه

درباره عرفه روایت شده است که دعاى خیر در آن مستجاب است و کسى که در آن به فرمانبردارى خداى متعال مشغول شود پاداش صد و هفتاد سال را دارد.

۱۴۰۰/۰۴/۲۹
بیانیه مدرسه علمیه حضرت زینب(س)مشهد به مناسبت روز حجاب و عفاف

مدرسه علمیه حضرت زینب(س) مشهد به مناسبت ۲۱ تیرماه « روز حجاب و عفاف»، بیانیه‌ای صادر کرد.

۱۴۰۰/۰۴/۲۱
ثبت‌نام رقابت علمی نخبگانی کشوری «کلام اسلامی» آغاز شد

ثبت‌نام رقابت علمی نخبگانی کلام اسلامی ویژه طلاب سطوح 1، 2 و 3 حوزه‌های علمیه سراسر کشور، از امروز 15 تیرماه تا 30 مرداد 1400، آغاز می‌شود.

۱۴۰۰/۰۴/۱۵
آغاز ثبت‌نام رقابت علمی نخبگانی فقه و اصول از امروز

فراخوان ثبت‌نام رقابت علمی نخبگانی فقه و اصول برای طلاب سطوح 1، 2 و 3 (المپیاد کشوری) از امروز، 15 تیرماه تا 30 مرداد 1400 آغاز شد.

۱۴۰۰/۰۴/۱۵
آغاز ثبت‌نام رقابت علمی نخبگانی ادبیات عرب برای طلاب سطح ۱ (المپیاد کشوری) از امروز

فراخوان ثبت‌نام رقابت علمی نخبگانی ادبیات عرب برای طلاب سطح ۱ (المپیاد کشوری) از امروز، 15 تیرماه تا 30 مرداد 1400، آغاز شد.

۱۴۰۰/۰۴/۱۵
برگزاری رقابت های علمی نخبگانی زمینه‌ای برای کشف استعداد

دبیر علمی رقابت علمی نخبگانی ادبیات، گفت: بهترین مسیر برای کشف استعدادها در سطح کشوری برگزاری المپیاد است.

۱۴۰۰/۰۴/۱۵
تأسی به حضرت معصومه(س) در ولایت‌پذیری

مدیر مدرسه علمیه کریمه اهل بیت(س) مشهد، ابراز کرد: با توجه به اینکه در عصر غیبت کبری قرار داریم و از وجود امام معصوم(عج) محروم هستیم اما نائب برحق ایشان حضور دارند، لذا طلاب خواهر باید درس مطیع ولایت بودن را از حضرت معصومه(س) گرفته و در جامعه نشر دهند.

۱۴۰۰/۰۳/۲۲
صیانت از امام و رهبری، وظیفه طلبه است

مدیر مدرسه علمیه عباسقلیخان شاملو مشهد گفت: جایگاه طلبه نسبت به رهبر اسلامی کاملا روشن است، ادامه داد: یک طلبه باید یاد و نام امام عصر(عج) را زنده نگه دارد و از نائبان ایشان و مقام امامت و رهبری جامعه صیانت کند.

۱۴۰۰/۰۳/۱۶
پايان خرداد؛ آخرین‌ مهلت ارسال اثر به فراخوان کتاب سال حوزه

مسئول دبيرخانه آثار پژوهشي معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان از آخرین‌ مهلت شرکت در بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه خبر داد.

۱۴۰۰/۰۳/۰۹
انتقال مفاهیم در آموزش حضوری بیشتر است

مدیر مدرسه علمیه اسلام‌شناسی حضرت زهرا(س) مشهد با اشاره به مسئله شیوع کرونا در 14 ماه گذشته، گفت: آموزش‌ها از روی اضطرار به‌صورت مجازی برگزار شد که از باب علمی، در سطح پایین‌تری از کلاس‌های حضوری قرار دارد.

۱۴۰۰/۰۳/۰۵
برگزاری حضوری دروس و امتحانات متمایز با سیستم آموزش مجازی است

مدیر مدرسه علمیه عباسقلی خان شاملو مشهد گفت: بحث برگزار کردن حضوری دروس و امتحانات بسیار متمایز با سیستم آموزش مجازی است، اما از این عرصه هم نباید غافل شویم و به‌عنوان یک ظرفیت نوپدید کمکی باید در برنامه‌های آموزشی از آن استفاده کنیم.

۱۴۰۰/۰۳/۰۴
ثبت‌نام سطح 3 و سطح 4 خواهران آغاز شد

ثبت نام سطح سه خواهران در 6 رشته تخصصی " فقه و اصول"، " تفسیر و علوم قرآن"، " تبلیغ"، " فلسفه و کلام اسلامی"، " اخلاق و تربیت اسلامی" و " ادبیات عرب" و در 3 رشته‌ «تفسیر تربیتی»، «کلام جدید» و «فقه مقارن» مقطع تخصصی سطح ۴ ویژه خواهران، برای سال تحصیلی 1401-1400 آغاز شد.

۱۴۰۰/۰۲/۳۰
انقلاب اسلامی، الگوی مبارزه فلسطینیان است

مسئول فرهنگی سطح سه مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) مشهد، ابراز کرد: انقلاب اسلامی ایران از دو جهت «ارائه الگوی مبارزه» و «تأثیر بر تصمیمات منطقه» بر انتفاضه فلسطین اثرگذار بوده است.

۱۴۰۰/۰۲/۳۰
بالا