ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
خراسان جنوبی
در بُعد انقلابی و تهذیبی، تلاش بیشتری داشته باشیم

مدیر امور مدارس حوزه علمیه خراسان گفت: همه می بایست در بُعد انقلابی و تهذیبی، تلاش بیشتری کنیم تا طلاب توانمند و تاثیرگذاری برای جامعه پرورش یابند.

۱۳۹۹/۱۲/۱۱
رسالت بزرگ حوزه علمیه پرورش طلبه است

مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: رسالت بزرگ حوزه علمیه پرورش طلبه است.

۱۳۹۹/۱۲/۱۱
معرفی مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر (ع) خضری

در مراسمی با حضور مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی، مدیریت امور مدارس حوزه علمیه خراسان، امام جمعه، اساتید و جمعی از مسئولین مدرسه علمیه خضری، از زحمات حجت‌الاسلام عباس علیزاده در مقام مدیریت مدرسه علمیه امام محمدباقر علیه السلام خضری تقدیر و تجلیل شد و حجت‌الاسلام مهدی یحیی پور به‌عنوان مدیریت جدید این مدرسه معرفی شد.

۱۳۹۹/۱۲/۱۰
گزارش تصویری/ مراسم سوّمین سالگرد تدفین شهید گمنام در جوار حوزه علمیه رضویه بیرجند

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان جنوبی، همزمان با سوّمین سالگرد تدفین شهید گمنام، به همّت پایگاه بسیج شهید مدنی مدرسه علمیه رضویه مراسم یادبودی همراه با قرائت زیارت عاشورا و غبار روبی مزار این شهید بزرگوار، با حضور مدیریّت حوزه علمیه خراسان جنوبی، مسئول بسیج طلاب استان و جمعی از اساتید حوزه علمیه برگزار شد.

۱۳۹۹/۱۲/۰۲
گزارش تصویری/ تجلیل از همسران روحانیون طرح هجرت شهرستان قاین با عنوان «یاوران تبلیغ»

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان جنوبی، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، جمعی از مسئولین مدرسه علمیه جعفریه قاین به همراه مسئولین اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان با حضور در منزل روحانیون طرح هجرت و مستقر شهرستان، از همسران ایشان با عنوان «یاوران تبلیغ» تجلیل و قدردانی به عمل آوردند.

۱۳۹۹/۱۱/۲۸
زیارت جامعه امام هادی عیله السلام، یک دوره کامل امام شناسی و معارف امامت است

در مراسمی که به مناسبت شهادت امام هادی علیه السلام در مدرسه علمیه جعفریه قاین برگزار شد، حجت الاسلام برات نژاد استاد حوزه علمیه، گفت: در ماه مبارک رجب، خواندن زیارت جامعه که از امام هادی علیه السلام می‌باشد، یک دوره کامل امام شناسی و معارف امامت است.

۱۳۹۹/۱۱/۲۸
گزارش تصویری/ دیدار جمعی طلاب پژوهشگر مدرسه علمیه رضویه بیرجند با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان جنوبی، جمعی از طلاب پژوهشگر مدرسه علمیه رضویه بیرجند با نماینده معزز ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کردند.

۱۳۹۹/۱۱/۲۷
برگزاری جشن ولادت امام محمدباقر علیه السلام در مدرسه علمیه جعفریه قاین

مراسم جشن ولادت امام محمدباقر علیه السلام با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با سخنرانی حجت الاسلام تقوی در مدرسه علمیه جعفریه قاین برگزار گردید.

۱۳۹۹/۱۱/۲۷
استفاده از ظرفیت روحانیون و مبلغین سطح شهرستان، در جهت جذب و پذیرش نخبگانی حوزه علمیه ثامن‌الائمه علیه‌السلام حاجی‌آباد

مسئولين و اساتيد مدرسه علميه ثامن‌الائمه علیه‌السلام حاجي‌آباد به همراه رياست سازمان تبليغات اسلامي زیرکوه در جهت جذب و پذيرش نخبگاني با روحانيون سطح شهرستان ديدار وگفتگو كردند.

۱۳۹۹/۱۱/۲۶
عطر افشانی و غبار روبی مزار شهداء شهرستان بیرجند

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خرااسن جنوبی، همزمان با ايام الله دهه مبارک فجر، مراسم عطر افشاني و غبار روبي مزار شهداء قطعه يك شهرستان بيرجند به همت پایگاه بسیج مدرسه علمیه امام حسن مجتبی علیه السلام بیرجند، همراه با قرائت زيارت عاشورا و با همراهي طلاب، اساتيد و مسئولين مدارس علميه شهرستان بيرجند و شوراي بسيج طلاب استان خراسان جنوبی برگزار شد.

۱۳۹۹/۱۱/۲۱
بازدید مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی از مدرسه علمیه سرایان

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان جنوبی، حجت الاسلام خسروی با حضور در شهرستان سرایان، ضمن بازدید از زمین اهدایی جهت احداث ساختمان جدید مدرسه علمیه جعفریه، در مراسمی که با حضور برخی از مسئولین شهرستان سرایان برگزار شد، از خیرین و واقفینی که ملک و زمین اهدا کرده بودند، تجلیل به عمل آورد، همچنین در حاشیه این بازدید استادسرای مدرسه علمیه این شهرستان افتتاح گردید.

۱۳۹۹/۱۱/۲۱
گزارش تصویری / تکریم و تجلیل از خانواده ی اساتید و کارکنان مدرسه علمیه رضویه بیرجند

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و میلاد با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها، به پاس قدردانی از زحمات اساتید، کارکنان و خانواده های محترم ایشان در امر تعلیم و تربیت شاگردان مکتب امام صادق علیه السلام، با حضور در منزل اساتید و کارکنان مدرسه علمیه رضویه از خانواده ایشان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

۱۳۹۹/۱۱/۱۹
گزارش تصویری/دیدار مسئولين و اساتيد حوزه علميه طبس به همراه امام جمعه محترم شهرستان با خانواده طلاب

مسئولين و اساتید حوزه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان طبس به همراه امام جمعه محترم این شهرستان ضمن دیدار با خانواده طلاب پیگیری لازم را نسبت به امور اخلاقی و درسی طلاب به عمل آوردند.

۱۳۹۹/۱۱/۱۹
مراسم ولادت حضرت زهرا سلام الله عليها و تجلیل از خانواده اساتید مدرسه علمیه امام حسن مجتبی علیه السلام

مراسم چشن میلاد ولادت حضرت زهرا سلام الله عليها برگزار شد.

۱۳۹۹/۱۱/۱۶
تبیین مکتب حضرت فاطمه سلام الله علیها، رسالت عظیم حوزه علمیه خواهران می‌باشد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در مراسم سخنرانی در جمع بانوان و طلاب حوزه علمیه حضرت نرجس علیها السلام بیان داشت: باید سیره و روش زندگی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که یک مکتب است تبیین شود و حوزه علمیه خواهران برای این رسالت عظیم شایسته تر از همه است.

۱۳۹۹/۱۱/۱۶
بالا