ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مدیریت حوزه علمیه خراسان
آغاز ثبت نام حوزه علمیه خراسان

مروری به بیانات مدیر حوزه علمیه خراسان به مناسبت آغاز نام نویسی از متقاضیان ورود به این حوزه برای سال تحصیلی 1400-1401

۱۳۹۹/۱۲/۰۶
امضای تفاهم نامه اصلاح و تربیت مددجویان زندان های خراسان رضوی

تفاهم نامه استفاده از ظرفیت مبلغان حوزه علمیه خراسان برای اصلاح و تربیت مددجویان زندان ها فی ما بین حوزه علمیه خراسان و اداره کل زندان های خراسان رضوی امضا شد.

۱۳۹۹/۱۱/۲۹
نهادهای انقلابی برای توسعه فعالیت های حوزوی بیشتر همکاری کنند

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: حوزه علمیه به دنبال کارهای نرم افزاری و تربیت نیروی انسانی دینی است و انتظار می رود که نهادهای انقلابی در این زمینه از منظر سخت افزاری و ظرفیت سازی برای توسعه فعالیت های حوزوی بیشتر همراهی کنند.

۱۳۹۹/۱۱/۲۹
تربیت فقیهانی پاسخ گو، طرحی است که به حمایت علمی و معنوی اساتید نیاز دارد

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: امروزی نیازهایی از سوی جامعه، نظام و بین الملل مطرح است که به پشتیبانی و حمایت علمی و معنوی اساتید و فضلای حوزه علمیه در این عرصه احتیاج است.

۱۳۹۹/۱۱/۲۲
حوزه علمیه خراسان باید نخبگانی باشد

مدیر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: ما در این حوزه به دنبال تربیت طلبه و حوزه‌ای در تراز انقلاب اسلامی هستیم که متشکل از مدیر، استاد، طلبه، برنامه‌ریزان و ... است که باید نخبگانی باشند.

۱۳۹۹/۱۱/۱۹
گزارش تصویری/ مراسم عمامه گذاری جمعی از طلاب حوزه علمیه خراسان

مراسم عمامه گذاری جمعی از طلاب حوزه علمیه خراسان با حضور آیت الله سید مصباح عاملی مدیر این حوزه در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.

۱۳۹۹/۱۱/۱۸
امروز بزرگ‌ترین رکن در حوزه‌های علمیه، مسئله سیاسی است

مدیر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: اگر با قوت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در عرصه‌های مختلف وارد شویم، جریان نفوذ دشمن داخلی و خارجی را منهدم خواهیم کرد.

۱۳۹۹/۱۱/۱۶
الگو و آموزگار ما باید مکتب فاطمی باشد

مدیر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: پایه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیره زندگی و هویت فرهنگی حضرت زهرا(س)، قابلیت و ابعاد بسیاری دارد که باید نسبت به آن کار بیشتری صورت گیرد.

۱۳۹۹/۱۱/۱۵
فهم درست دین، مبنای نهضت امام خمینی بود

مدیر حوزه علمیه خراسان با تاکید بر لزوم فهم دین در مسئله انجام رسالت حو زوی، ابراز کرد: مبنای حرکت امام و نهضت بزرگ اسلامی و در تداوم آن، حرکت پرافتخار مقام معظم رهبری نیز همین فهم و شناخت درست از دین است.

۱۳۹۹/۱۱/۱۵
انقلاب، مستضعفان دنیا را امیدوار کرد / خودکفایی، برنامه 5 ساله حوزه خراسان است

مدیر حوزه علمیه خراسان با تاکید بر اینکه حرکت تحولی، حرکتی فراگیر و یکپارچه و هماهنگ است و به شیوه دیگری نیز متحقق نمی‌شود، بنای این حوزه را خودکفایی در بر نامه 5 ساله آینده با استفاده از ظرفیت پشتیبانی مردمی عنوان کرد.

۱۳۹۹/۱۱/۱۴
گزارش تصویری سومین مرحله آزمون شناسایی نخبگان و استعداد های برتر خواهر

گزارش تصویری سومین مرحله آزمون شناسایی نخبگان و استعداد های برتر خواهر

۱۳۹۹/۱۱/۱۲
پیام مدیر حوزه علمیه خراسان به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی، الهی‌ترین و مردمی‌ترین قیام تاریخ را تبریک گفت و ابراز کرد: حوزه علمیه انقلابی خراسان، همچون همیشه پاسدار ارزش‌های انقلاب اسلامی و سرباز باوفای نظام مقدّس جمهوری اسلامی بوده و در ادامۀ حرکت تاریخی تمدّن‌سازی نوین اسلامی، پشتیبان فکری و عقبۀ نظری آن خواهد بود.

۱۳۹۹/۱۱/۱۲
شناسایی نیروهای مستعد و هسته اصلی پیگیری آیین نامه ها در اجرای «ماده واحده» مهم است

مدیر حوزه علمیه خراسان به موضوع ماده واحده و امور مربوطه اشاره و خاطر نشان کرد: در روند اجرای این مسئله مهم، باید نیروهای مستعد شناسایی و هسته اصلی برای پیگیری آیین نامه ها و تشکیل کارگروه و بحث کمیسیون ها اقدام شود و شاخص های لازم نیز احصا گردد.

۱۳۹۹/۱۱/۱۱
ساماندهی در همه رشته های اولویت دار، وظیفه قرارگاه های علمی است

مدیر حوزه علمیه خراسان، ساماندهی جامع و کامل در همه رشته‌های اولویت‌دار حوزه را فلسفه ایجاد قرارگاه های علمی آموزشی خواند.

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
تربیت کامل به روش، محتوا، مخاطب و متولی امر نیاز دارد

مدیر حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: برای انجام یک تربیت کامل باید به روش، محتوا، مخاطب و متولی امر تعلیم و تربیت به عنوان ارکان این مسئله توجه کرد تا تاثیر گذار باشد.

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
بالا