ثبت‌نام تربیت مُبلغ ویژه مراکز درمانی اعتیاد

ثبت‌نام تربیت مُبلغ ویژه مراکز درمانی اعتیاد
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از آغاز ثبت نام دوره عمومی تربیت مُبلغ ویژه مراکز درمانی اعتیاد از یکم تا ۱۰ تیرماه خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد عیسی‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرگزاری حوزه علمیه خراسان، با اعلام این خبر گفت: ثبت نام دوره عمومی تربیت مُبلغ، ویژه مراکز درمانی اعتیاد، از ۱ تا ۱۰ تیرماه آغاز می‌شود و مصاحبه آن نیز در تاریخ ۱۱ تا ۱۶ تیرماه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شروع دوره از ۲۰ تیرماه در روزهای زوج، ویژه برادران برگزار می‌شود، افزود: اشتغال به سطح دو و بالاتر، قبولی در مصاحبه، شرکت منظم در دوره‌ها و قبولی پایان دوره، تعهد خدمت در صورت پذیرفته شدن، از شرایط ثبت‌نام در دوره عمومی تربیت مُبلغ، ویژه مراکز درمانی اعتیاد است.

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان تصریح کرد: نقش دین در پیشگیری آسیب‌های اجتماعی، شناخت و معرفی انواع مواد مخدر، آشنایی با نهادها و قوانین حوزه مواد مخدر، معرفی انواع روش درمانی مصرف مواد مخدر، کارکرد فعالیت مبلغین در آسیب‌های اجتماعی، تبیین قیام اجتماعی در صیانت از بهبودیافتگان، بازدید میدانی و مصاحبه با مددجویان از جمله سرفصل‌های این دوره می‌باشد.

حجت الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد با اشاره به زمان و نحوه ثبت‌نام خاطرنشان کرد: متقاضیان جهت ثبت‌نام در دوره عمومی تربیت مُبلغ، ویژه مراکز درمانی اعتیاد، می‌توانند از ۱ تا ۱۰ تیرماه، از طریق پرتال طلبگی، سامانه مجازی مُبلغان به نشانی https://tabliqkh.lms2.hozehkh.com مراجعه کنند و همچنین برای کسب اطلاع بیشتر با شماره ۰۵۱۳۲۰۰۸۴۷۹ تماس بگیرند.

گفتنی است: این دوره با همکاری مشترک معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی، اداره کل فرهنگی تبلیغی و قرارگاه مردمی تحول اجتماعی شهید اسداللهی برگزار می‌شود.

 


كد خبر: 44141  |  تاریخ درج خبر: 1401/04/02  |  کد خبرنگار: 185854  |  نام خبرنگار: فهيمه قربانيان
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا