نمایشگاه کتاب، گام انتشارت حوزه در معرفی و تکامل

نمایشگاه کتاب، گام انتشارت حوزه در معرفی و تکامل
مسئول انتشارات حوزه علمیه خراسان گفت: بر آن هستیم که جزو انتشارات برتر در جهان اسلام قرار بگیریم.

هادی حصاری در حاشیه بازدید از غرفه انتشارات حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه کتاب تهران در گفت و گو با خبرگزاری این حوزه با اشاره به اینکه این انتشارات برای نخستین بار به صورت حضوری فعالیت داشت، گفت: معرفی تازه های نشر در دو سال گذشته به صورت مجازی انجام شد و امسال حضور یافتیم.
وی هدف از شرکت در این نمایشگاه را معرفی انتشارات حوزه علمیه خراسان به طلاب، اساتید، فرهیختگان، دانشگاهیان و اقشار مردم عنوان و ابراز کرد: در این نمایشگاه بیش از ۶۰ اثر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت و بالغ بر ۷۲ جلد کتاب عرضه شد.
مسئول انتشارات حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه در عرصه ادبیات، رجال، فرق، حدیث، رجال و... بر آن هستیم که جزو انتشارات برتر در جهان اسلام قرار بگیریم، انتشارات حوزه علمیه خراسان را یکی از حرکت های تحولی برشمرد که از سال ۹۶ رخداد و در این مدت آثار متعدد کمی و کیفی ویژه را منتشر کرده است.
وی افزود: این مهم و اتفاق به اینگونه تکمیل شد که شورای نشر انتشارات حوزه علمیه خراسان توسط آیت الله عاملی، مدیر این حوزه منصوب شد.
مدیر ترویج و گسترش پژوهش حوزه علمیه خراسان، حضور انتشارات این حوزه را در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران همراه با استقبال ارزیابی و خاطر نشان کرد: معرفی رسالت ها و تولیدات حوزه بر اساس نیازهای جامعه، نظام و بین الملل رخ داده و در واقع این تولیدات با هدف یاد شده منتشر شده است.
وی از اردوی علمی برای معلمان و پژوهشگران خراسان در نمایشگاه کتاب تهران گفت و یادآور شد: تورق و لمس و آشنایی نزدیک با کتاب به طور حتم بیش از آشنایی مجازی با کتاب ها تاثیرگذار است. حوزه علمیه سردمدار و در صدر فعالیت های فرهنگی و علمی است که این مهم توسط همین پژوهشگران و محققان حوزوی صورت‌گرفته و از سوی دیگر حضور پررنگ آنان در اینگونه فضاها و عرصه های علمی، ادبی و فرهنگی نشانگر اهتمام و توجه ایشان است.


كد خبر: 43721  |  تاریخ درج خبر: 1401/03/03  |  کد خبرنگار: 3884  |  نام خبرنگار: حميد محمديان
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا