ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اخذ مجوز خروج از كشور براي اربعين حسيني (خبر تکمیلی)بر اساس اعلام سازمان وظيفه عمومي ناجا طلاب مي‌توانند درخواست‌هاي خروج از كشور خود را در سايت سازمان وظيفه عمومي در بازه زمانی مشخص، ثبت كنند.

حجت الاسلام سید سعید هاشمی در گفتگو با خبرگزاری حوزه علمیه خراسان، در تکمیل خبر نحوه نام نویسی برای اخذ مجوز خروج از کشور ابراز کرد: بر اساس اعلام سازمان وظيفه عمومي ناجا طلاب مي‌توانند درخواست‌هاي خروج از كشور خود را در سايت سازمان وظيفه عمومي ثبت کنند.
وی افزود: بازه زمانی برای اخذ مجوز خروج از کشور(عراق- زیارتی) از روزي كه درخواست ثبت مي‌شود تا مورخ 1400/07/08 است که متقاضیان حتما باید به این نکته توجه کنند.
مسئول اداره مشمولین حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: نحوه ثبت درخواست به این صورت است که مشمولان بايد ابتدا به پليس +10 براي اخذ كد «سخا» مراجعه و سپس از طريق سايت https://services.epolice.ir درخواست خود را ثبت كنند. (نام كاربري: كد ملي و رمز عبور: كد «سخا» است)
وی تصریح کرد: نكته بسيار مهم این است که طلاب دقت داشته باشند اگر بازه تاريخي خروج یعنی تاريخ روز تقاضای درخواست تا روز 1400/07/08 ثبت نشود، درخواست تاييد نمي گردد.


كد خبر: 41081  |  تاریخ درج خبر: 1400/06/23  |  کد خبرنگار: 3884  |  نام خبرنگار: حميد محمديان
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا