ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

کسب مجوز آموزش مجازي آموزشگاه آزاد فني و حرفه‌ای حوزه علمیه خراسانمسئول اداره آموزش‌های علمی کاربردی برادران معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان از مجوز آموزش مجازي آموزشگاه آزاد فني و حرفه‌ای این حوزه، خبر داد.

رضا رضایی در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر گفت: طي جلسات حضوري و غيرحضوري با كارشناسان و مسئولان مربوطه در اداره كل فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی، مجوز آموزش مجازي آموزشگاه آزاد فني و حرفه‌ای این حوزه صادر گرديد و اين مركز در زمره معدود آموزشگاه‌هاي مجوز دار در اين زمينه در سطح استان خراسان رضوي قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با توجه به اينكه مركز آموزش‌های علمي كاربردي حوزه علمیه خراسان به‌عنوان يكي از آموزشگاه‌های رسمي سازمان فني و حرفه‌ای فعاليت دارد، مكاتبات و پیگیری‌های صدور مجوز آموزش مجازي براي اين مركز از دی‌ماه سال گذشته آغاز شد و به توفيق الهي و با پیگیری‌های انجام‌شده، در تیرماه 1400 به نتيجه مطلوب رسيد.
مسئول اداره آموزش‌های علمی کاربردی برادران معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان با اشاره به برگزاری يك دوره آموزش مجازي آنلاين كاربر ICDL به‌صورت آزمایشی براي طلاب دریکی از مدارس استان خراسان شمالي، جهت بررسی‌های كارشناسان سازمان فني و حرفه‌ای، گفت: مسائل فني و محتوايي در این دوره موردبررسی قرار گرفت و پس از اتمام دوره، گزارش نظارتي خود را به كارگروه فني اداره كل فني و حرفه‌ای استان ارائه کردند.
وی ابراز داشت: با توجه به شرایط حاکم بر اساس انتشار ویروس کرونا و الزام رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، آموزشگاه‌هاي فني‌وحرفه‌اي ملزم به تعطيلي تمام فعاليت‌ها شدند، اما آموزشگاه آزاد فني و حرفه‌ای حوزه مجاز به برگزاري دوره‌های مجازي با تمامي خدمات ازجمله معرفي به آزمون و صدور گواهينامه معتبر آن سازمان است.
رضایی در پایان ضمن تقدیر از حمایت‌های معاونت فرهنگی و تلاش همکاران دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان، گفت: علاقه‌مندان جهت دریافت آخرين برنامه‌های این مرکز می‌توانند از طریق کانال آن در پیام‌رسان ایتا به آدرس اینترنتی https://eitaa.com/joinchat/4032888849C9cf82029b5 اقدام کنند.


كد خبر: 40919  |  تاریخ درج خبر: 1400/05/08  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا