ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

تكريم و معارفه مدير جديد مدرسه علميه امام محمدباقر(ع)طی مراسمی، حجت‌الاسلام والمسلمین خيرآبادي، به‌عنوان مدير جديد مدرسه علميه امام محمدباقر(ع) مشهد معرفي و از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهيمي، تقدير شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، طی مراسمی با حکم آیت‌الله سیدمصباح عاملی مدیر این حوزه و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل کاظمی، مسئول حوزه مدیریت، حجت‌الاسلام والمسلمین خيرآبادي، به‌عنوان مدير جديد مدرسه علميه امام محمدباقر(ع) مشهد معرفي و از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهيمي، تقدير شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کاظمی، مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان در این مراسم بیان کرد: این حوزه علميه با تأسیس قريب به 60 مدرسه پيش حوزوي و همچنین، دو مدرسه تخصصی معراج و معارج (برادر- خواهر) در تربيت مربي كودك در سطح كشور، ورود کرده است.
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان با اشاره به گفته كارشناسان آموزش‌وپرورش که اين حوزه علميه باکیفیت خوب آموزش‌ها در صدر برنامه‌های ویژه کودک و نوجوان قرار دارد، افزود: مدارس سطح عمومي یاری‌دهنده‌ی ما براي رسيدن به اين امر مهم هستند.
حجت‌الاسلام والمسلمین کاظمی در پایان ابراز کرد: با تأسیس قرارگاه‌های علمي آموزشی فقه، كلام، ادبيات و... و همچنین راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز در معاونت پژوهش، گام‌های تحولی مؤثری در این حوزه برداشته‌شده است.
اخلاص در كار و تلاش شبانه‌روزی، رمز موفقیت
حجت‌الاسلام والمسلمین خيرآبادي، مدیر جدید مدرسه امام باقر(ع ) نیز در این مراسم با اشاره به قدمت و تاریخچه تأسیس مدرسه، گفت: این مدرسه توانسته با تلاش و حمایت‌های مؤسس فقيد، طلاب خلاق و مستعدي را تحويل جامعه دهد.
وی بابیان اینکه اخلاص در كار و تلاش شبانه‌روزی از رموز موفقیت می‌باشد، افزود: تحقق تحول ، مستلزم بسترسازي فقه پويا و کارآمد است تا بتوان از درون فقه به اهداف بلند تربيتي در درجه اول و بعد تحويل طلاب قوي و باسواد به جامعه اقدام شود و همه این‌ها همانند مؤسس فقيد مدرسه، با اخلاص در كار و تلاش شبانه‌روزی به ثمر خواهد رسيد.
حجت‌الاسلام والمسلمین خانعلی ابراهیمی در بخش دیگری از این مراسم بیان کرد: در اين مدت خدمتگزاري با عنايت امام رضا(ع) و حمايت توليت فقيد مدرسه، حضرت حجت الاسلام و المسلمین مرحوم حاج آقای دياني، گام‌های بزرگي در تربيت و رشد علمي طلاب برداشته شد.
وی تصریح کرد: با تأسیس مدرسه سطح دو و سه در گرايش تبليغ، طلاب مستعد و خلاق را جذب و آموزش‌های لازم خطابه را به آن‌ها آموخته و در عرصه‌های تبليغي و فرهنگي در سطح شهر مشهد ورود جدي و مفيد داشته و جزء مدارس تراز و نمونه در سطح استان بوده است.

 


كد خبر: 40918  |  تاریخ درج خبر: 1400/05/05  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا