ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دوره تربيت مبلغ پادگان‌ها (مرابطون) برگزار شدمعاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، دوره تربيت مبلغ پادگان‌ها (مرابطون) را با دعوت از 30 شرکت‌کننده برادر، برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومي حوزه علميه خراسان، معاونت تبليغ اين حوزه، دوره‌ي عمومي «تربيت مبلغ پادگان‌ها ( مرابطون) » را در 20 ساعت آموزشي از تاريخ 9 تا 14 تیرماه 1400 برگزار کرد.
مهارت ارتباط مؤثر، مهارت حلقه‌داری، معارف كاربردي، مهارت تبليغ چهره به چهره، مهارت مطالعه، انتقال تجارب تبليغي، آشنايي با محيط پادگان، آشنايي با مباحث حفاظتي، امنيتي و... ازجمله سرفصل‌هاي مطرح در اين دوره بوده است.
بر اساس این گزارش، دوره مرابطون بر اساس بند 2 و3 اهداف كلان نظام جامع تبليغ حوزه علميه خراسان مبني بر پشتيباني محتوايي، روشي و ساختاري تبليغ دين، مبلغان ديني و گروه‌هاي تبليغي، ارتقا و كارآمدي شيوه‌هاي تبليغ سنتي و ايجاد و گسترش روش‌هاي تبليغي جديد و تخصصي، طراحي‌شده است تا گفتمان تبليغ را در سراسر خراسان به گفتمان راهبردي حوزه در محیط‌های خاص تبديل كند.
گفتنی است، 200 طلبه برادر در این دوره ثبت‌نام کردند که پس از برگزاري مصاحبه، از 30 نفر براي شركت در دوره دعوت به عمل آمد.
همچنین؛ دعوت از طلاب شاغل در رشته تخصصي تبليغ براي شركت در دوره و بهره‌مندی از اين ظرفيت و برگزاري سه جلسه كارگاه عملي در هفته‌های آتي در محل پادگان‌ها، از دیگر فعالیت اجرایی آن بشمار می‌آید.


كد خبر: 40901  |  تاریخ درج خبر: 1400/05/04  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا