ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری نخستین دوره مهارت افزايي تدريس در فضاي مجازي (ويژه اساتيد خواهر)مديريت امور اساتید معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان با مشاركت مركز تخصصي طوبي، اولين دوره مهارت افزايي تدريس در فضاي مجازي را ويژه اساتيد خواهر، از 2 الي 14 مرداد برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، اولين دوره مهارت افزايي تدريس در فضاي مجازي ويژه اساتيد خواهر، توسط مديريت امور اساتید معاونت آموزش این حوزه با مشاركت مركز تخصصي طوبي ، از 2 الي 14 مرداد در سامانه آموزشی LMS برگزار می‌شود.

ارتقاء دانش فني استفاده از ابزارهاي کمک‌آموزشی مجازي، تكنيك‌هاي برگزاري کلاس‌های مجازي و توليد محتواي آموزشي ویژه فضای مجازي، از مزاياي دوره عنوان‌شده است.
شیوه‌های تولید طرح درس در آموزش‌های مجازی، شیوه‌های مدیریت مؤثر کلاس در آموزش‌های مجازی، آشنایی با بانک‌های اطلاعات اینترنتی و نرم‌افزارها و پایگاه‌های اینترنتی مرجع علوم و معارف اسلامی، آشنایی با شیوه‌های جستجو حرفه‌ای محتوا در گوگل، آشنایی با پلتفرم‌های تولید و انتشار محتوای آموزش مجازی، آشنایی با نرم‌افزارها و بسترهای برگزاری کلاس مجازی، آشنایی با اصول فنی تولید محتوای صوتی آموزشی و...، از عناوین سرفصل‌های این دوره است.
علاقه‌مندان با داشتن تعهد به حضور و شرکت منظم در دوره، آشنایی اولیه با تدریس و تولید محتوای مجازی و همچنین معرفی از سوی مدارس علمیه، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
گفتنی است، دوره مهارت‌آموزی اساتید برای تدریس مجازی، در ۱۵ جلسه و از ساعت 16 الی 17:30 طبق برنامه اعلام‌شده، برگزار می‌شود.

 


كد خبر: 40836  |  تاریخ درج خبر: 1400/04/23  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا