ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ثبت‌نام دومین دوره تربیت مبلغ زندان تا 23 تیرمعاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، جهت برگزاری دومین دوره تربیت مبلغ زندان از طلاب برادر مشهد تا 23 تیر، ثبت‌نام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دومین دوره تربيت مبلغ ويژه حضور در زندان (طرح معراج ) توسط معاونت تبلیغ این حوزه به‌منظور شناسايي، آموزش و توانمندسازی مبلغين در محيط ويژه زندان طراحی‌شده است.
طلاب برادر در مشهد می‌توانند تا 23 تیرماه با مراجعه به سامانه آموزش مجازی مبلغان به نشانی https://tabliqkh.lms2.hozehkh.com نسبت به نام‌نویسی در این طرح اقدام کنند.
اشتغال به سطح دو حوزه علميه خراسان، قبولي در مصاحبه و حداكثر 40 سال سن، ازجمله شرايط ثبت‌نام در اين دوره عنوان‌شده است.
زمان مصاحبه 26 تا 29 تيرماه می‌باشد و زمان برگزاري دوره از 2 مردادماه به مدت 30 جلسه در روزهاي زوج و از ساعت 15:30 تا 19 خواهد بود.
گفتنی است، در این دوره مباحثی ازجمله « ارتباط مؤثر، آشنايي با مواد مخدر، علل گرايش و عوارض، آشنايي با جریان‌های انحرافي فعال در زندان، توليد محتوا، آشنايي با پيشينه زندان، روش کلاس داری تبليغي زندان، روش‌های اصلاح بزهكاران، تکنیک‌های اقناع انديشه و اصلاح رفتار، آشنايي با اصول و فنون مشاوره، آشنايي با جرم و جرم‌شناسی، بایدها و نبایدهای تبليغ در زندان، انتقال تجارب تبليغي زندان، هشدارهای حفاظتي امنيتي زندان و آشنايي با احكام مبتلابه در زندان، در نظر گرفته‌شده است.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با اداره آموزش معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به شماره تلفن 32008416 و یا اداره آموزش‌های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان به شماره 32251262  تماس بگیرند.

 

 


كد خبر: 40778  |  تاریخ درج خبر: 1400/04/16  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا