ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

فرزند آوری سالم با تأکید بر آموزه‌های دینی و دانش ژنتیککارگاه آموزشی «فرزند آوری سالم با تأکید بر آموزه‌های دینی و دانش ژنتیک» ویژه خواهران، توسط هیئت اندیشه‌ورز دین، سلامت و سبک زندگی با مشارکت هیئت اندیشه‌ورز خانواده، تعلیم و تربیت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، 16 و 17 تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، هیئت اندیشه‌ورز دین، سلامت و سبک زندگی با مشارکت هیئت اندیشه‌ورز خانواده، تعلیم و تربیت معاونت پژوهش این حوزه با توجه به اینکه یکی از موضوعات مهم در سنوات اخیر مورد تأکید مقام معظم رهبری، مسئله رشد و تعالی جمعیت است، کارگاه آموزشی «فرزند آوری سالم با تأکید بر آموزه‌های دینی و دانش ژنتیک» را ویژه خواهران در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 16 و 17 تیرماه از ساعت 8 الی 12:30 برگزار می‌کند.
دکتر محمد پور، روان‌پزشک و متخصص ژنتیک در این کارگاه دوروزه، به بررسی و تبیین موضوعاتی همچون سلامت روان در دوران بارداری، تأثیر رفتار والدین بر سلامت جنین و تأثیر سفارش‌های دینی بر سلامت روح، روان و جسم فرزند می‌پردازد.
گفتنی است، علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه حداکثر تا روز سه‌شنبه پانزدهم تیرماه با شماره تلفن 05132236336 تماس و یا مشخصات خود را به آی دی @biabani124 در پیام‌رسان ایتا ارسال نمایید.
لینک مجازی شرکت در جلسه


كد خبر: 40758  |  تاریخ درج خبر: 1400/04/14  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا