ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آغاز ثبت نام دومين دوره تربيت مدرس خطيب تا 15 تیرمعاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان برای دومین سال، دوره تربيت مدرس خطيب را در تابستان 1400 برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دوره طرح خطيب، مجموعه اي از مباحث دانشي و مهارتي تبليغ است که در سه سطح طراحي شده و روايتي تازه از گفتمان اصيل تبليغ با استعانت از اسلام ناب محمدي در بين طلاب جوان است كه به بيان شيوه هاي نو در عرصه‌ی انتقال مفاهیم مي پردازد و معاونت تبلیغ این حوزه برای دومین سال، دوره تربيت مدرس خطيب را در تابستان 1400 ویژه طلاب سطوح 2 و بالاتر در دو مرحله برگزار می کند.

دومين دوره تربيت مدرس طرح خطيب به جهت شناسايي و توانمند سازي مبلغان براي تدريس در دوره هاي خطيب در 96 ساعت آموزشي طراحي شده است.
اشتغال به تحصيل سطح 2، حداكثر سن 40 سال، داراي حداقل 5 سال سابقه تبليغ و تعهد به حضور منظم در دوره از شرايط ثبت نام عنوان شده است.
بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه اين دوره در دو مرحله برگزار مي گردد و طلاب پس از قبولي در مرحله اول به دوره دوم دعوت مي شوند، علاقمندان می توانند تا 15 تير ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
زمان برگزاری مصاحبه تا 17 تير ماه اعلام شده و دوره به صورت رسمی از 19 تير الي 15 مرداد ماه روزهاي فرد ساعت 15:30 لغايت 19:30، برگزار می شود.
گفتنی است، علاقمندان مي توانند جهت ثبت نام به سامانه طلاب قسمت تبليغ صفحه ثبت نام ها مراجعه نمايند.

 

 


كد خبر: 40733  |  تاریخ درج خبر: 1400/04/10  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا