ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نخستین رویداد رشد مبلغین در حال برگزاری استاولين رويداد رشد توسط مركز مديريت حوزه‌های علميه خواهران با همكاري معاونت تبليغ حوزه علميه خراسان در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نخستین رویداد فعالیت‌های بانوان طلبه در عرصه کودک و نوجوان ویژه مدیران و مسئولان تشکل‌های فعال، توسط مركز مديريت حوزه‌های علميه خواهران قم با همكاري معاونت تبليغ این حوزه، از 6 تا 8 تیر 1400 برگزار می‌شود.

اين دوره با حضور 100 نفر از مديران و مسئولان تشکل‌های حوزوي كشور و 13 نفر از طلاب و مديران خراسان در جهت شناسایی استعدادهای تربیتی، توانمندسازی مبلغان و تشکل‌های تبلیغی، تربیتی کودک و نوجوان، کشف نوآوری‌های عرصه کودک و نوجوان و بهره‌برداری از نوآوری‌ها و به ثمر نشاندن آن‌ها، به مدت 3 روز در مشهد مقدس، در حال برگزاری است.
رویداد ارائه ایده‌ها و نوآوری‌ها (از ایده تا اجرا) در موضوعات کودک، نوجوان به همراه گروه‌بندی و اردو و همچنین همراه با کلاس‌های آموزشی مکمل همچون موضوعات «ضرورت فعالیت تربیتی و تبلیغی بانوان طلبه و تبیین دوره»، « شیوه‌های ارائه اثرگذار و فن بیان»، « برنامه‌های مؤثر تربیتی ویژه کودکان»، « برنامه‌های مؤثر تربیتی ویژه نوجوانان» و « اردو و نقش آن در فعالیت‌های تبلیغی با نگاه بین‌الملل»، در حال اجرا است.
.گفتنی است، پایان اردو نماینده هر گروه طرح خود را به مدت 8دقیقه در مقابل داوران ارائه نموده و به سؤالات پاسخ می‌دهد و در نهایت نیز به سه گروه برتر جوایز نقدی اعطا می‌گردد.
این جوایز حمایتی برای شروع فعالیت گروه‌های برتر در میدان عمل و اجرای عملی ایده‌ها برای مخاطبان واقعی می‌باشد و نهادهای شتاب‌دهنده (حوزه علمیه خواهران، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان مدارس صدرا ) از طرح‌های ایشان حمایت می‌کنند تا در مسیر اجرا و رشد، شتاب بیشتری پیدا کنند.

 

 


كد خبر: 40707  |  تاریخ درج خبر: 1400/04/07  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا