ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری دوره‌های اوقات فراغت ویژه پسرانمدیر مدرسه علمیه سیادت از برگزاری دوره‌های فراغت تابستان ویژه پسران مقاطع تحصیلی پنجم تا نهم، توسط کانون فرهنگی تبلیغی نما (نوجوان مؤمن انقلابی) این مدرسه، خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر اسکندری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه یکی از وظایف حوزویان، ارتباط با بدنه جامعه و مردم می‌باشد، برنامه‌ریزی جهت دوره‌های فراغت تابستان ویژه پسران تحت حمایت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان برای تابستان 1400، به اجرا درآمده است.
وی با اشاره به اینکه پسران مقاطع تحصیلی پنجم تا نهم خانواده طلاب و همچنین خانواده‌های مؤمن و انقلابی می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند، افزود: اوقات فراغت فرصتی برای ارتباط‌گیری با نوجوانان و آشنایی با آنان است تا زمینه‌های ورود به حوزه را برایشان فراهم آوریم و در زمینه جذب طلبه اقدام کنیم.
مدیر مدرسه علمیه سیادت تصریح کرد: برنامه‌های قرآنی و معارفی، هنری و خطاطی، فوتبال روباتیک، لیزرتگ رزمی و ... ازجمله برنامه‌های این دوره از فراغت تابستان است که از 15 تیرماه تا 10 شهریور 1400 برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین اسکندری با اشاره به اینکه زمان کلاس‌ها از ساعت 16 تا 19:30 می‌باشد، در پایان ابراز کرد: علاقه‌مندان تا 10 تیرماه جهت ثبت‌نام مهلت‌دارند تا با ارسال پیامک به شماره 09369144457، اقدام کنند.


كد خبر: 40664  |  تاریخ درج خبر: 1400/04/02  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا