ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

توليد و انتشار محتواي آموزشي، تبليغي و بصيرتي ویژه انتخابات 1400مدير خدمات تبليغي معاونت تبلیغ و معاون سياسي سازمان بسيج اساتيد و نخبگان حوزه علميه خراسان از توليد و انتشار محتواي آموزشي، تبليغي و بصيرتي در موضوعات مرتبط با هدف جلب مشاركت حداكثري برای انتخابات پیش رو، خبر داد.

حجت‌الاسلام و المسلمين قنبريان، در گفتگو با روابط عمومي حوزه علميه خراسان اعلام داشت: هم‌زمان با پرشور شدن فضاي انتخاباتي كشور از تاريخ دهم خردادماه سال جاري، معاونت تبليغ این حوزه با مشاركت سازمان بسيج اساتيد، اقدام به توليد و انتشار محتواي آموزشي، تبليغي و بصيرتي در موضوعات مرتبط با هدف جلب مشاركت حداكثري کرده است.
وی افزود: اين محتوا كه تاكنون بالغ‌بر 100 مورد شده است، از طريق كانال بسيج اساتيد حوزه علميه خراسان در پیام‌رسان ایتا به نشاني https://eitaa.com/BasijAsatidKh براي عموم مبلغين، اساتيد و طلاب گرامي قابل‌دسترس قرارگرفته است.
مدير خدمات تبليغي معاونت تبلیغ و معاون سياسي سازمان بسيج اساتيد و نخبگان حوزه علميه خراسان ابراز داشت: اين اقدام با استقبال فراوان مخاطبين و مبلغين مواجه شده است و از اين محتوا در فضاهاي تبليغي حقيقي و مجازي فراواني بهره‌برداري كرده‌اند.

 


كد خبر: 40589  |  تاریخ درج خبر: 1400/03/25  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا