ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نشست هم‌اندیشی «سلامت و انتخابات» برگزار می‌شودهیئت اندیشه‌ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان نشست هم‌اندیشی با موضوع «سلامت و انتخابات» را سه‌شنبه 25 خرداد 1400 به‌صورت مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نشست هم‌اندیشی «سلامت و انتخابات» به همت هیئت اندیشه‌ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش این حوزه، با توجه به نزدیک شدن انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری آحاد مردم و اهمیت انتخاب اصلح، برگزار می‌شود.
اساتید دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این نشست که ساعت 11 سه‌شنبه 25 خرداد به‌صورت برخط ( آنلاین) برگزار می‌شود، پیرامون نقش دولت‌ها در بهبود شاخص‌های سلامت و بررسی نظام سلامت در کشور به پرسش‌های طلاب پاسخ خواهند داد.
عموم علاقه‌مندان جهت شرکت در نشست و کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به کانال‌های هیئت اندیشه‌ورز دین، سلامت و سبک زندگی در پیام‌رسان‌های ایتا، سروش و تلگرام به آدرس salamngo@ مراجعه کنند.
جهت حضور در نشست مزبور می توانید با مرورگر گوگل کروم و از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/kalamona/fegh-salamat با گزینه مهمان، وارد شوید.

 


كد خبر: 40580  |  تاریخ درج خبر: 1400/03/24  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا