ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نشست مسئولان تبلیغی-جهادی خواهران درباره حضور حداکثری در انتخاباتنشست هم اندیشی مسئولان تبلیغی-جهادی مدارس علميه خواهران با مديريت خدمات تبليغ، معاون سیاسی بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه خراسان، در محل مرکز مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، امورخواهران معاونت تبلیغ این حوزه، نشست هم اندیشی مسئولین تبلیغی-جهادی مدارس علميه خواهران را با حضور مديريت خدمات تبليغ، معاون سیاسی بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه خراسان، در مرکز مدیریت برگزار کرد.
بر اساس این گزارش و با توجه به توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم برای حضور در انتخابات، معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان همچون سنوات گذشته در راستای رسالت های خویش، در جهت هرچه پرشور برگزار کردن انتخابات و حضور حداکثری مردم، اقدام به اعزام مبلغ جهت روشنگری و بصیرت افزایی از سوی مدارس علمیه کرده است.
برگزاری جلسات در مساجد و اماکن مذهبی، حلقه های معرفت و تبلیغ چهره به چهره در جهت رفع شبهات عدم حضور در انتخابات، تبلیغ و بصیرت افزایی در خصوص حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح، ازجمله موارد اعزام های مدارس علمیه خواهران در بازه انتخابات 1400 است که تحت حمایت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان صورت می گیرد.
گفتنی است، استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، حاشیه شهر و روستاهای اطراف مشهد، به عنوان مقاصد حضور مبلغان در نظر گرفته شده است که از اول خرداد تا پس از انتخابات 1400 با حضور جهادگران تبلیغی مدارس خواهران حوزه علمیه خراسان به این مسئله پرداخته می شود.


كد خبر: 40550  |  تاریخ درج خبر: 1400/03/20  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا