ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

شرکت پرشور در انتخابات تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب استعضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شرکت پرشور در انتخابات، تجدید میثاق با امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب، شهدا و به‌ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت‌الله سید احمد حسینی خراسانی در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) قوچان با توجه به انتخابات 1400 و توصیه به حضور حداکثری مردم، گفت: شرکت پرشور در انتخابات، تجدید میثاق با امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب، شهدا و به‌ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی است لذا مردان و زنان با ایمان باید به این نکته توجه داشته باشند و با حضور حداکثری، عهد و پیمان خود را محکم‌تر کنند.
وی با بیان اینکه امام (ره) به انتخاب شخص شایسته و مقام معظم رهبری به انتخاب اصلح تأکید دارند، افزود: ملاک‌های اخلاقی و دینی باید توسط نمایندگان به نحو احسن ملاحظه شود تا مردم نیز آن را رعایت کنند.
عضو مجلس خبرگان رهبری خطاب به نامزدهای انتخابات 1400، گفت: طبق بیانات مقام معظم رهبری باید دقت داشته باشید که اخلاق سیاسی را لحاظ کنید تا بی‌اخلاقی‌ها در مناظرات همانند سال 88، به جامعه کشیده نشود.
گفتنی است، این مراسم با هم‌افزایی ارگان‌ها و نهادهای انقلابی ازجمله دفتر امام‌جمعه، مدارس علمیه شهرستان قوچان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و نیروهای ذیل عنوان کشوری و لشکری و با حضور اقشار مختلف مردمی، توسط واحد فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه امام خمینی(ره) قوچان برگزار شد.
لازم به ذکر است، بدرقه و وداع با يكي از شهداي تازه تفحص شده از دوران دفاع مقدس نیز در این ایام برگزار گردید.

 

 

 

 


كد خبر: 40543  |  تاریخ درج خبر: 1400/03/20  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا