ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نشست های فقه انتخابات تا 26 خرداد 1400 ادامه داردنشست های تخصصی کانون نظام اسلامی حوزه علمیه خراسان با موضوع فقه انتخابات تا 26 خرداد 1400 ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نشست های تخصصی کانون نظام اسلامی حوزه علمیه خراسان که به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی، مدیریت اساتید معاونت آموزش، مدرسه علمیه سطح چهار فقاهت و مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزار می شود، با موضوع «فقه انتخابات» تا 26 خرداد 1400 ادامه دارد.
در این سلسله نشست ها که از ساعت 18 تا 19:30 هر روز به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می شود، تعدادی از اساتید خارج حوزه درباره جایگاه رای مردم در نظریه ولایت مطلقه فقیه، بررسی حکم فقهی تخلف از وعده های انتخاباتی، تحلیل مبانی فقهی شرکت در انتخابات، بررسی و تبیین وظایف سیاسی در نظام اسلامی، بایسته های فقهی و اخلاقی مناظرات انتخاباتی، وظیفه دولت اسلامی در مورد تولید و پرورش مولد، پشتیبانی و رفع موانع، بررسی فقه تبلیغات انتخاباتی، تحلیل ابعاد حقوقی انتخابات و جایگاه رای مردم در قانون اساسی و تبیین شایسته سالاری در اسلام با تکیه بر اندیشه های امام خمینی ره و مقام معظم رهبری به بیان نظر می پردازند.
حضور در این نشست ها به عنوان جلسات دانش افزایی اساتید فقه و اصول حوزه علمیه خراسان محسوب می شود و برای اساتید گواهی صادر خواهد شد.
ضمنا آدرس حضور مجازی این نشست به نشانی https://masathe4.lms2.hozehkh.com/ws/entekhabat می باشد.

 


كد خبر: 40535  |  تاریخ درج خبر: 1400/03/19  |  کد خبرنگار: 3884  |  نام خبرنگار: حميد محمديان
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا