ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مدیر جدید مدرسه علمیه بیت الزهرا(س) مشهد، معرفی شدخانم انسیه درویش محمدآباد، طی مراسمی به‌عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه بیت زهرا(س) مشهد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، طی حکم آیت‌الله سید مصباح عاملی، مدیر این حوزه و با حضور حجت‌الاسلام علی حیدری، مدیریت امور مدارس و خانم اعدادی، مسئول امور مدیران و مدارس خواهران حوزه علمیه خراسان، خانم انسیه درویش محمدآباد به‌عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه بیت زهرا(س) مشهد، معرفی شد.
بر اساس این گزارش، در حکم انتصاب با اشاره به اینکه مدارس علمیه یکی از پربارترین مراکز علمی تشیع و مهد پرورش بزرگان نام‌آور در دانش‌های اسلامی، طی قرن‌های مختلف بوده که با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) از رشد چشمگیری برخوردار گردید، آمده است: صیانت و حفظ این میراث گران‌بها نیازمند تلاشی مضاعف و شکوفایی آن به مدیریتی عالم، جامع و دلسوز نیاز دارد.
مدیر حوزه علمیه خراسان در این حکم بیان کرده است: بدین لحاظ نظر به توانمندی علمی، حسن تجربه و برخورداری جنابعالی از صلاحیت‌های لازم، شما را به‌عنوان مدیر مدرسه علمیه بیت الزهرا(س) مشهد به مدت یک سال منصوب می‌نمایم.
آیت الله عاملی در ادامه ابراز امیدواری کرده است که مدیر جدید این مدرسه بتواند در پرتو الطاف الهی و توجهات خاص حضرت ولی‌عصر(عج) و بهره‌گیری از رهنمودهای حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری، ضمن استفاده از ظرفیت‌های بالای معنوی، تربیتی، آموزشی و توانمندی‌های موجود آن مدرسه مبارکه با برنامه‌ریزی دقیق زمینه رشد و پرورش جوانانی متدین، فاضل و انقلابی را در راستای اهداف تحولی حوزه علمیه و اعتلای هر چه بیشتر فرهنگ و معارف اسلامی فراهم سازد.
گفتنی است، در این مراسم از زحمات خانم مهرابیان، مدیر سابق مدرسه علمیه بیت الزهرا(س) مشهد نیز تقدیر شد.


كد خبر: 40257  |  تاریخ درج خبر: 1400/02/09  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا