ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

پله‌پله تا خدا ویژه دختران روزه اولیکارشناس اخلاق و سیاسی خواهران معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان از برگزاری برنامه‌ی « پله‌پله تا خدا» ویژه دختران روزه اولی در ماه مبارک رمضان، خبر داد.

فاطمه علیشاهی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر، گفت: برنامه‌ی « پله‌پله تا خدا» با همکاری مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) مشهد ویژه دختران روزه اولی در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه دوران کودکی و نوجوانی از حساس‌ترین دوران زندگی انسان بوده که پایه‌های شخصیت و اعتقادات افراد در آن شکل‌گرفته و مستحکم می‌شود، افزود: از طرفی ذهن خلوت و ضمیر پاک فرزندان عزیز تازه به تکلیف رسیده، بستری آماده برای استقرار اصول و ارزش‌های انسانی و اسلامی است، لذا با توجه به وجود ظرفیت و سرمایه‌های بکر و امیدهای آینده در خانواده طلاب، برآن شدیم تا باهدف نهادینه کردن اصول و ارزش‌های اسلامی، اولین ماه میهمانی خدا را در سال اول تکلیف این فرشتگان پاک، به نحوی جذاب و متفاوت برایشان رقم بزنیم.
کارشناس اخلاق و سیاسی خواهران معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان، ادامه داد: در این طرح، هرروز با موضوعات و مسابقات متنوع و جذاب، در کنار دختران روزه اولی هستیم.
وی اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و شرکت در این برنامه، مشخصات خود را به آی دی @j_narjes_admin در پیام‌رسان ایتا ارسال کنند.
علیشاهی ابراز کرد: دختران عزیزمان برای بهره‌مندی از مطالب بارگذاری شده و شرکت در مسابقات روزانه این برنامه می‌توانند با عضویت در کانال روزه اولی‌ها از طریق لینک https://eitaa.com/joinchat/1994588274C3fa6179bf7 اقدام کنند.
وی در پایان یادآور شد: موضوعاتی در قالب مباحث اخلاقی و تربیتی، قصه‌های قرآنی، معما و احکام به زبان کودکانه، مسابقات روزانه و ...، محتوای این کانال را تشکیل می‌دهند.

 

 


كد خبر: 40246  |  تاریخ درج خبر: 1400/02/08  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا