ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اردوی جهادگران مدرسه علمیه رضویه مشهد برگزار شدگروه جهادی رهپویان رضوی مدرسه علمیه رضویه مشهد، اردوی فرهنگی تبلیغی را در روستاهای خور علیا و خور وسطی در محور جاده کلات از 5 تا 9 فروردین برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، گروه جهادی رهپویان رضوی مدرسه علمیه رضویه مشهد تحت حمایت و نظارت قرارگاه مرکزی طلاب سردار شهید سلیمانی معاونت تبلیغ این حوزه، با همکاری گروه‌های جهادی باب‌الحوائج(ع) و حوزه پنج حضرت رقیه(س) سپاه ناحیه حر، به مناسبت ایام نیمه شعبان و هم‌زمان با تعطیلات نوروز 1400، اردوی فرهنگی تبلیغی را در روستاهای خور علیا و خور وسطی در محور جاده کلات از 5 تا 9 فروردین برگزار کردند.
بر اساس این گزارش، جهادگران با حضور در مناطق اعلام‌شده همچون سنوات گذشته به برپایی اقامه نماز جماعت و بیان احکام، اجرای طرح چهره به چهره و حضور مبلغان در محیط روستا، برگزاری جشن‌های مذهبی با اجرای سخنرانی، نورافشانی، مولودی‌خوانی، مسابقه و اهدای جوایز، پرداختند.
همچنین، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، کار با کودک و نوجوان ویژه دختران و پسران توسط مبلغان خواهر و برادر، حلقه‌های معرفت و مشاوره توسط مبلغان، برگزاری کلاس‌های هنری، از دیگر فعالیت این گروه جهادی در روستاهای خور علیا و وسطی، بوده است.
برگزاری مراسم معنوی و مناجات خوانی، توزیع بسته‌های معیشتی، دیدار و تقدیر از خانواده‌های شهدا، برگزاری نماز باران با حضور اهالی روستا و پذیرایی با آش نذری، را نیز می‌توان به‌عنوان اقدامات دیگر این گروه‌های جهادی در اردوی نوروزی 1400برشمرد که مورد استقبال اهالی روستاها قرار گرفت.

 

 


كد خبر: 40217  |  تاریخ درج خبر: 1400/02/02  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا