ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

قابل‌توجه علاقه‌مندان داستان‌نویسی و داستان خوانیمدرسه علمیه تخصصی معراج با همکاری معاونت تبلیغ این حوزه، مسابقات داستان‌نویسی «علم بالقلم» و داستان خوانی «سِرّ سی» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مدرسه علمیه تخصصی معراج با همکاری معاونت تبلیغ این حوزه، مسابقات داستان‌نویسی «علم بالقلم» و داستان خوانی «سِرّ سی» را برگزار می‌کند.
مسابقه داستان‌نویسی «علم بالقلم» با سبك الگوبرداری از احاديث حضرت علي علیه‌السلام، 30 روايت در 30 تصوير می‌باشد و داستان‌نویسی پیرامون یکی از آن سی روایت است.
مسابقات « سِرّ سی؛ سی روز، سی یاد» نیز، داستان خوانی از مناسبت‌های قمری است که به‌صورت قصه‌های روزانه برگزار می‌شود.
شيوه مسابقات «علم بالقلم» انتخاب يك روايت از ميان سي روايتِ مسابقه و نوشتن داستاني پيرامون آن حديث است و مسابقات «سِرّ سی» نیز، داستان خوانی سی داستان روزانه است.
شيوه دريافت كتاب و شركت در مسابقه، ارسال كد 1 برای مسابقه «علم بالقلم» و ارسال کد 2 برای مسابقه «سر سی» به مديريت كانال رسمی مدرسه علمیه تخصصی معراج در پیام‌رسان ايتا به آدرس https://eitaa.com/merags اعلام ‌شده است.
زمان بارگذاري روايات مسابقه از 19 تا 21 ماه رمضان می‌باشد و متقاضیان برای دريافت كتاب و شركت در مسابقه می‌توانند با ارسال كد محور مسابقه «داستاني براي كودكان، كد 19»، «داستاني براي نوجوانان، كد 20» و «داستاني براي جوانان، كد 21» را به مديريت كانال در پیام‌رسان ايتا ارسال کنند.
علاقه‌مندان تا 23 اردیبهشت، هم‌زمان با عید سعید قربان، برای ارسال آثار مهلت‌دارند و اعلام برندگان، 7 مردادماه، مصادف با عيد سعيد غدير خم خواهد بود.
لازم به ذكر است، محدوديتي در محورهاي مسابقه براي شرکت‌کنندگان وجود ندارد.

 


كد خبر: 40214  |  تاریخ درج خبر: 1400/02/01  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا