ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان مدرسه علمیه عباسقلی خانواحد فرهنگی مدرسه علمیه عباسقلی خان، برنامه‌های ویژه‌ای را در ماه مبارک رمضان به‌صورت مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مدرسه‌ی علمیه‌ی عباسقلي خان تحت حمایت معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی این حوزه، جهت توانمندسازي طلاب و روحانيون در كارزار سرنوشت‌ساز انتخابات، ویژه‌ برنامه‌هایی را در ماه مبارك رمضان به‌ صورت مجازي برنامه ‌ریزی کرده است.
برگزاری سلسله جلسات با موضوع «نظام سياسي در قرآن» هرروز بعد از نماز عصر با حضور حجت‌الاسلام محمدحسن صادقي و «انتخابات؛ تكرار يا تغيير» در دهه‌ی دوم ماه مبارك رمضان توسط حجت‌الاسلام راجي، ازجمله اقدامات این مدرسه اعلام‌شده است.
همچنین، مسابقه‌ی کتاب‌خوانی از بيانات رهبر معظم انقلاب با موضوع « انتخاب صالحان» از هفته‌ی اول ماه مبارك به مدت 9 هفته، توسط این مدرسه برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در نشست «نظام سياسي در قرآن» می‌توانند از طریق لینک https://abbas.lms2.hozehkh.com/ws/peo0525a0b8 و برای حضور در نشست «انتخابات؛ تكرار يا تغيير» نیز از طریق آدرس اینترنتی https://eitaa.com/farhangiabbasgholikhan اقدام کنند.
گفتنی است، عموم طلاب برای شرکت در مسابقه کتاب‌خوانی «انتخاب صالحان» نیز می‌توانند از طریق آدرس https://farhangi.lms2.hozehkh.com/course/15098 اقدام کنند.


 

 


كد خبر: 40197  |  تاریخ درج خبر: 1400/01/30  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا