ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ویژه‌برنامه‌های فقه سلامت در ماه مبارک رمضانکارگروه فقه پزشکی هيئت اندیشه‌ورز دين، سلامت و سبك زندگي معاونت پژوهش حوزه علميه خراسان برای سومین سال متوالی، نشست‌های تخصصی را در قالب « مدرسه رمضانیه فقه سلامت» را در شب‌های ماه مبارک رمضان برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، کارگروه فقه پزشکی هيئت اندیشه‌ورز دين، سلامت و سبك زندگي معاونت پژوهش این حوزه، طبق سنوات گذشته و برای سومین سال متوالی در ماه مبارك رمضان، نشست‌های ویژه‌ای را پيرامون مدرسه رمضانیه فقه سلامت، به‌صورت مجازی و برخط، برگزار می‌کند.
بر اساس این گزارش، نشست «بررسی فقهی قانون غربالگری و سقط‌جنین» با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عندلیب همدانی، استاد دروس خارج حوزه علمیه قم، دکتر سید محمد اکرمی، رئیس انجمن ژنتیک پزشکی ایران و دکتر خزعلی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در روزهای پنجشنبه و جمعه 26 و 27 فروردین ساعت 23، برگزار می‌شود.
نشست «تطبیقات قاعده نفی حرج در فقه پزشکی» نیز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عندلیب همدانی از شنبه 28 فروردین تا 6 اردیبهشت ساعت 23، برگزار می‌گردد و «نقش قاعده اضطرار و کاربرد آن در استنباط احکام پزشکی» توسط حجت‌الاسلام والمسلمین زارعی سبزواری، استاد دروس خارج حوزه علمیه قم از سه‌شنبه 7 اردیبهشت تا21 اردیبهشت (به‌استثناء لیالی قدر) ساعت 23، تبیین می شود.
بررسی موضوعات نوین و مورد ابتلا، بهره‌مندی از اساتید مجرب و متخصص، حمایت مادی و معنوی از مقالات و فعالیت‌های پژوهشی مرتبط، از مزایای این دوره عنوان‌شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند به‌عنوان میهمان و به‌صورت برخط، از طریق سامانه اسکای روم به آدرس https://www.skyroom.online/ch/kalamona/fegh-salamat در این نشست‌ها شرکت کنند.
گفتنی است، اخبار و برنامه‌های هیئت اندیشه‌ورز دین، سلامت و سبک زندگی را از طریق کانال ایتا به آدرس https://eitaa.com/salamngo و سایت اینترنتی به آدرس WWW.SALAMNGO.IR در دسترس مخاطبان است.

لینک ورود به نشست‌های تخصصی «فقه سلامت»
 


كد خبر: 40175  |  تاریخ درج خبر: 1400/01/27  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا