ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

تقویت استعدادهای درخشان، سرمایه‌گذاری برای کشور استمدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن، با اشاره به شعار سال 1400، گفت: هدف ما در این سال، شناسایی و پشتیبانی از استعدادهای برتر آموزشی و پژوهشی و برطرف نمودن موانع تحصیلی طلاب است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت‌الاسلام علی‌اصغر ارزانی در مراسم تجلیل از طلاب ممتاز آموزشی و پژوهشی نيمسال اول سال تحصيلي 1400 - 1399 مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن، بیان کرد: همان‌گونه که رهبر فرزانه انقلاب امسال را، سال « تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» نامیدند، بنای ما در این مدرسه نیز، حول همین محور بوده و هدف مان شناسایی و پشتیبانی از استعدادهای برتر آموزشی و پژوهشی و برطرف نمودن موانع تحصیلی طلاب است.
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن با بیان اینکه تقویت استعدادهای درخشان، سرمایه‌گذاری برای کشور است، افزود: در راستای حمایت از طلاب مستعد و نخبه حوزه نیاز به حمایت مادی و معنوی می‌باشد لذا استعدادیابی، پشتیبانی و حمایت از طلاب برتر در مباحث آموزشی و پژوهشی یک امر ضروری بوده که اگر در سال‌های اولیه طلبگی این امر محقق شود، شاهد ثمرات خوبی برای حوزه خواهیم بود.
حجت‌الاسلام ارزانی ضمن تأکید بر ضرورت استعدادیابی در حوزه‌های علمیه و جذب نخبگانی طلاب جدیدالورود در پایان گفت: حمایت از استعدادهای برتر در راستای تحقق هویت علمی مدارس در طول سال باید مدام و مستمر باشد.
گفتنی است، در بخش پاياني این مراسم که به همت واحد آموزش و پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن برگزار شد، 20 نفر از منتخبين در پایه‌های مقدماتي، يك، دو، سه و چهار اين مدرسه با اهداي تنديس و هداياي نقدي و غير نقدي تقدير شدند.

 


كد خبر: 40145  |  تاریخ درج خبر: 1400/01/22  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا