ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری مسابقه فرهنگی از بهار تا بهار با اخلاق مهدویاداره تهذیب معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان مسابقه‌ی از بهار تا بهار انقلاب مهدوی را با موضوع « مهدویت و معنویت» در سه بخش طلاب، همسران و فرزندان طلاب، برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، اداره تهذیب معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی این حوزه، مسابقه‌ی از بهار تا بهار انقلاب مهدوی را با موضوع « مهدویت و معنویت » در سه بخش طلاب، همسران و فرزندان طلاب، برگزار می‌کند.
علاقه‌مندان می‌توانند در محورهایی با عنوان: « سر عالمان در حدیث دیگران با ارسال خاطره‌ای اخلاقی زیبا، از برخورد مؤثر یکی از علما یا اساتید با شما (دوران طلبگی یا قبل طلبگی) » ویژه طلاب، « بر سر سفره‌های نورانی با معرفی و آموزش تهیه غذای ایرانی» ویژه همسران طلاب، «نمایشی از راست‌ترین داستان‌ها از کتاب داستان و راستان در قالب تئاتر، نمایش رادیویی، فیلم کوتاه و تصویرنگاری» ویژه فرزندان بالای ۱۰ سال و «نقاشی دستان پدر و آنچه که دوست دارد پدر برایش دعا کند، در داخل دستان» ویژه فرزندان زیر ۱۰ سال، در این مسابقه شرکت کنند.
مهلت ارسال آثار تا 15 ماه مبارك رمضان می‌باشد و برای شرکت در مسابقه و ارائه آثار به همراه مشخصات،  از طریق ایتا، برادران با نام کاربری https://eitaa.com/s_moosavi69 و خواهران https://eitaa.com/Mis_bahramy اقدام کنند.

گفتنی است، به نفرات برتر هر رشته جوایز ارزنده، 110 جایزه نقدی و 313 بسته‌ی فرهنگی به برگزیدگان اهدا می‌شود.
لازم به ذکر است، جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانید به کانال معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان در پیام‌رسان ایتا به نام فتح و با آدرس اینترنتی https://eitaa.com/howzehfarhang مراجعه نمایید.


كد خبر: 40131  |  تاریخ درج خبر: 1400/01/18  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا