ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ثبت‌نام در سلسله وبینارهای کشوری مهارت‌های کاربردی خانه و خانوادهسلسله وبینارهای کشوری مهارت‌های کاربردی خانه و خانواده در هفت موضوع، از 16 فروردین‌ماه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، در این مجموعه وبینارها که به همت اداره آموزش‌های علمی کاربردی معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان برنامه‌ریزی شده است، موضوعات «اخلاق در خانه»، «مدیریت فضای مجازی در خانواده»، «بهداشت و سلامت خانواده»، «بازی و سرگرمی در خانه»، «ایمنی در خانه»، «امنیت خانه و خانواده» و «تغذیه خانواده» توسط اساتید برجسته کشوری و استانی ارائه می‌شود.
حجج اسلام و المسلمین سیدحسن ضیائی، استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان و پژوهشگر و کارشناس طب سنتی و محسن عباسی ولدی، مولف و کارشناس خانواده و تربیت دینی به ترتیب به دو موضوع «تغذیه خانواده با رویکرد به ماه مبارک رمضان» و «اخلاق در خانه» می‌پردازند و دکتر احمدرضا متین‌فر، مسئول مرکز تحلیل داده سازمان فضای مجازی سراج، موضوع «مدیریت فضای مجازی در خانواده» را ارائه می‌کند.
همچنین وبینار «بهداشت و سلامت خانواده» با حضور دکتر علی غلامپور، معاون دانشکده طب سنتی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد و وبینار «بازی و سرگرمی در خانه» با حضور حجت‌الاسلام خسروی، کارشناس کودک و نوجوان برگزار می‌شود.
گفتنی است وبینارهای یاد شده از دوشنبه هفته جاری و طی هفت روز متوالی، همگی رأس ساعت 17 برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به مباحث یاد شده می‌توانند جهت ثبت‌نام و شرکت در سلسله وبینارهای کشوری مهارت‌های کاربردی خانه و خانواده از طریق لینک https://edu.lms2.hozehkh.com/course/14941 اقدام کنند.
 


كد خبر: 40108  |  تاریخ درج خبر: 1400/01/14  |  کد خبرنگار: 201020  |  نام خبرنگار: اميد گل پرور
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا