ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نمایه سازی مقالات دوفصلنامه علمي تخصصي پژوهش هاي اسلامي زن و خانواده در پایگاه سیویلیکامقالات دوفصلنامه علمي تخصصي پژوهش هاي اسلامي زن و خانواده در پایگاه سیویلیکا نمایه سازی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دو فصلنامه علمي تخصصي نشریه پژوهش هاي اسلامي زن و خانواده در راستاي فعاليت هاي تحوّلي این حوزه، پس از اخذ مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و دريافت شماره ISSN از سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوري اسلامي ايران، به همت اداره نشر و توليدات علمي معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در پايگاه سيويليكا نمايه سازي شد.
حجت الاسلام جواد معين، مسئول اداره نشر و توليدات علمي اين حوزه در این خصوص عنوان کرد: دوفصلنامه علمي تخصصي پژوهش هاي اسلامي زن و خانواده، دربردارندۀ مقالات علمی طلاب حوزۀ علمیۀ خراسان در حوزه مباحث فقه و اصول و با رویکرد انعکاس جدیدترین دستاورهای علمی و نظریات فقهی و اصولی است که زمینه‌ای را برای تبادل اندیشه و همکاری دانش‌پژوهان، پژوهشگران، طلاب و اساتید حوزه علمیه فراهم می‌کند.
وی ادامه داد: در راستای هدف ايجاد بستري مناسب جهت جلوگيري از پراكنده شدن نتايج تحقيق ها و مطالعات محققان و پژوهشگران ايراني، این نشریه در پایگاه سيويليكا قرار گرفت و نمایه سازی شد.
مسئول اداره نشر و تولیدات علمی حوزه علمیه خراسان با بیان این که یکی از دستاوردهاي اين پايگاه در هم شكستن تمركزگرايي و از بين بردن مرزهاي جغرافيايي و فواصل براي دسترسي به اطلاعات و دانش مي باشد، ابراز کرد: سیویلیکا یا مرجع دانش، یک پایگاه اینترنتی (وب سایت) خصوصی است که به نمایه‌سازی و نشر مجموعه مقالات همایش ها، مجلات و کنفرانس‌های داخل کشور می‌پردازد که توسط تعدادی از دانشگاه‌ها و کنگره‌های ایران به عنوان مرجع پایگاه تخصصی معرفی می‌شود لذا، عضويت در اين پايگاه ها و نمايه سازي مقالات، از جمله امتيازات يك نشريه محسوب مي شود و از این رو معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان به آن پرداخته است.
حجت الاسلام معین ادامه داد: در حال حاضر اكثر مراكز علمي و دانشگاهي كشور از جمله پژوهشگاه حوزه و دانشگاه قم، مرکز تحقیقات صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه الزهرا(س)، دانشگاه صدا و سیما، دانشگاه افسری امام علی(ع)، دانشگاه امام صادق(ع)، و ... در اين پايگاه اينترنتي كه از سال 1384 آغاز به فعاليت نموده و نمايه كردن و انتشار مقالات را بر عهده دارد، مقالات دانش پژوهان و محققان خود را به طور مستمر ارائه می دهند.
دوفصلنامه علمي تخصصي پژوهشهاي اسلامي زن و خانواده در پايگاه سيويليكا به آدرس https://civilica.com/l/63474/ و اطلاعات پايه و داده هاي شماره هاي اين نشريه نیز در پايگاه مرجع مجلات علمي در آدرس https://jref.ir/2390  قابل نمايش و مشاهده است.
 


كد خبر: 39914  |  تاریخ درج خبر: 1399/12/04  |  کد خبرنگار: 207368  |  نام خبرنگار: امير خاكراه
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا