ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

گزارشی از فعالیت های مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام (عتیق) کاشمر در ایام شیوع کرونامدرسه علمیه امام صادق علیه السلام (عتیق) کاشمر در ایام شیوع کرونا فعالیت های آموزشی خود را با محوریت رشد علمی طلاب ادامه داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام (عتیق) کاشمر ایام کرونا فعالیت های آموزشی خود را با محوریت رشد علمی طلاب ادامه داد.
اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی و تذکر روزانه به طلاب و اساتید، ثبت و پیگیری مداوم و روزانه حضور و غیاب،
ثبت حضور و غیاب طلاب با تایید تقریرات توسط اساتید، رصد هفتگی طلاب در سامانه LMS2، پیگیری مباحثات توسط اساتید و رصد آن توسط آموزش، برگزاری جلسات هفتگی با مدیریت جهت بهبود عملکرد آموزشی مدرسه در این ایام و گزارش فعالیت ها به آنان از جمله این اقدامات بوده است.
برگزاری جلسات هفتگی با اساتید مدرسه جهت رفع اشکالات آموزشی مطرح شده در سامانه LMS2 و ...، نشست مدیر مدرسه با طلاب به صورت فردی و اطلاع دقیق از وضعیت زندگی و آموزشی و اخلاقی آنها ، برگزاری نشست های تخصصی دروس در روز های پنج شنبه برای رشد کیفی طلاب، برگزاری امتحانات هفتگی جهت رصد علمی طلاب و همچنین ارزیابی آموزشی از روند تدریسی اساتید و پیگیری آموزشی آنها از دیگر فعالیت های این مدرسه می باشد.
نشست صمیمی مدیر مدرسه با خانواده های طلاب به صورت جداگانه، برگزاری کلاس های امتحانات فوق العاده سطح 2 و همچنین برنامه ریزی جهت امتحانات آنها در کنار برگزاری کلاس های فوق العاده آموزشی تابستان و پاییز از دیگر اقدامات این مدرسه برای ادامه فعالیت ها با توجه به وضعیت کرونایی بود.

 


كد خبر: 39582  |  تاریخ درج خبر: 1399/10/22  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا