ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نامه مدیر حوزه علمیه خراسان به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب درباره حوادث اخیرمدیر حوزه علمیه خراسان به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب نسبت به اعلام بیعت مجدد حوزه انقلابی خراسان و درباره حوادث اخیر نامه ای عرضه داشت.

 مدیر حوزه علمیه خراسان در نامه ای به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب در اعلام بیعت مجدد حوزه انقلابی خراسان و درباره حوادث اخیر  نامه ای عرضه داشت.
متن نامه به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
قال علی (علیه السلام): كُنَّا إِذَا احْمَرَّ الْبَأْسُ اتَّقَيْنَا بِرَسُولِ اللَّهِ (صلی الله علیه وآله)
محضر نورانی رهبر حکیم و خردمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله الوارف)
سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
اندیشه و زبان و قلم را یارای آن نیست که عمق مصائب عظیمه ای را که در این ایام بر قلب نازنین تان وارد آمد، به توصیف در آورد. حرکت های حرمت شکن عده ای ناآگاه در آبان ماه سال جاری، جنایت هولناک آمریکای جهانخوار در ترور یارصدیق انقلاب اسلامی، سردار سرافراز، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که وجودش یادآور راه و منش مالک اشتر و عمار یاسر علی (علیه السلام) بود و نیز سانحه غمبار سقوط هواپیما که در آن جمعی از فرزندان برومندتان به دیار باقی شتافتند.
اینک از سر وفاداری و به انگیزه بیعتی مجدد با آن وجود معزّز و گوهر گرانمایه، پیروان و شاگردان شما در حوزه علمیه انقلابی خراسان پشتیبانی و حمایت همه جانبه خویش را بسان گذشته از حضرت شما و فرزندان صادق و مخلص تان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که اوج خلوص و صدق و وفاداری خود را در طول دوران شکوهمند انقلاب اسلامی از جنگ تحمیلی گرفته تا عرصه های پرخطر لیله الهریرهای مکرّر و ذوب شدگی شان در ولایت و انقلاب اسلامی و صداقت و اخلاص خود را در حادثه سقوط هواپیما نشان داده و چیزی را از ملت افتخارآفرین و امت شهید پرور اسلامی پوشیده نداشته اند، اعلام می داریم.
در ضمنِ این تجدید بیعت با آرمان ها و اندیشه های والای شما در طی مسیر نورانی انقلاب اسلامی از خدای منّان، دوام سلامت و توفیقات متزاید آن رهبر عزیز را خواستاریم و برای همیشه انزجار قلبی خود را از دخالت های متکبرانه دولت های پلید آمریکا و انگلیس و صهیونیسم غاصب در امور داخلی کشور عزیزمان ابراز داشته و همواره آماده فدا نمودن جان و هستی خود در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های پرشکوه و عزت آفرین شما تا برپایی تمدن نوین اسلامی خواهیم بود.
مدیر حوزه علمیه خراسان
سید مصباح عاملی
 98/10/23

 


كد خبر: 36781  |  تاریخ درج خبر: 1398/10/22  |  کد خبرنگار: 3884  |  نام خبرنگار: حميد محمديان
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
عیسی اصغری : بنده هم بعنوان عضوکوچکی از این مجموعه عظیم خود وفرزندانم را فدایی راه ولایت می دانم به امید قبول حضرت حق
: خوبه این نامه را به صدا سیما و سایر خبرگزاری های مشهور از جمله خبرگزاری فارسی بدید نشر کنند هجمه علیه رهبر و سپاه کمتر شود
مامی: احسنت بر مدیر حوزه علمیه خراسان که ازطرف طلاب تجدید عهد کردند.
التفاتی : با سلام و تشکر از این اقدام مدیر محترم حوزه حضرت آیت الله عاملی ، ما طلاب خواهر نیز قدردان زحمات سپاهیان عزیز هستیم و فدایی رهبر عزیزمان ... دوام توفیقات ایشان را از درگاه حق تعالی خواهانم
علوی: با سلام و تشکر .ضمن عرض تسلیت طول عمر رهبر عزیز و فرزانه را از محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداه خواستاریم و حمایت خود را از یاران با وفای ایشان اعلام می کنیم.ومن الله التوفیق
: با سلام وتشکر ضمن عرض تسلیت حمایت خود را از مواضع برحق جناب آقای عاملی مدیر محترم حوزه علمیه خراسان اعلام می داریم.
بالا