ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

حضور حوزه علمیه خراسان در بیستمین نمایشگاه پژوهش و فناوریحوزه علمیه خراسان در بیستمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی با بیش از 50 غرفه در سالن فردوسی، حضور دارد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، این حوزه براي يازدهمين بار در بیستمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی با بیش از 50 غرفه در فضایی حدود 1000 مترمربع، با ارائه دستاوردها، آثار و فعالیت های محققان و پژوهشگران حوزوی، حضور دارد.
برگزاری نشست های علمی، رونمایی از جدیدترین آثار پژوهشی، ارائه مشاوره های متنوع در غرفه ها و...، از برنامه های حوزه علمیه خراسان در این نمایشگاه است.
گفتنی است، این نمایشگاه از 21 تا 23 آذرماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در محل نمایشگاه بین المللی مشهد دایر می باشد و بخش حوزوی با حضور دفتر فن آوري اطلاعات، هیئت‌های اندیشه ورز، قرارگاه‌های علمی آموزشی، دبیرخانه آثار پژوهشی، اداره پژوهش خواهران، مرکز مشاوره و مهارت آموزی، مرکز نخبگان و استعدادهای برتر، مرکز نوآوری و شکوفایی، مدارس علمیه تخصصی حوزه علمیه خراسان و سایر نهادهای حوزوی، برگزار می شود.

لازم به ذكر است، وي‍ژه نامه " پژوهش نما " نيز، براي دومين سال متمادي در 8 صفحه به صورت روزانه‌، توسط روابط عمومي حوزه علميه خراسان در اين نمايشگاه منتشر مي شود.


كد خبر: 36364  |  تاریخ درج خبر: 1398/09/19  |  کد خبرنگار: 201017  |  نام خبرنگار: سيده نجمه موسوي كلاته رضا
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا