ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نمایشگاه و فروشگاه دائمی انتشارات حوزه علمیه خراسان افتتاح شدنمایشگاه و فروشگاه دائمی انتشارات حوزه علمیه خراسان همه روزه آماده ارائه خدمات به روحانیون و طلاب است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان نمایشگاه و فروشگاه دائمی انتشارات این حوزه با حضور آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان و حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدیان، معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری افتتاح شد.
بر اساس این گزارش، روحانیون و طلاب برای تهیه کتب درسی خود می توانند با مراجعه به این نمایشگاه و فروشگاه که به همت معاونت پژوهش این حوزه دایر شده است، از تخفیف درنظر گرفته شده بهره مند شوند.
گفتنی است، نمایشگاه و فروشگاه دائمی انتشارات حوزه علمیه خراسان با عنایت به تاکید بر سهولت دسترسی و تهیه کتاب های حوزوی و درسی، افتتاح شده تا نسبت به دغدغه مندی حوزویان، اقدام مناسبی صورت گرفته باشد.
لازم به ذکر است، روحانیون و طلاب برادر و خواهر می توانند همه روزه از ساعت 8 تا 13 و 16 تا 18 به این نمایشگاه و فروشگاه واقع در خیابان امام خمینی(ره)، بین خیابان شماره 32 و 34 ، روبروی هلال احمر (انتشارات حوزه علمیه خراسان) مراجعه کنند.
 


كد خبر: 35637  |  تاریخ درج خبر: 1398/07/08  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا