ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

وقف یک باب منزل مسکونی برای مدرسه علمیه جوادالائمه(ع)مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان از وقف یک باب منزل مسکونی به مساحت 200 متر مربع برای مدرسه علمیه جواد الائمه (علیه السلام) مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان حجت الاسلام و المسلمين سيد ابوالفضل كاظمي با اعلام این خبر افزود : در راستای امور آموزشي، پژوهشي و فرهنگي طلاب مدرسه علميه جواد الائمه (عليه السلام ) مشهد یک‌باب منزل مسكوني به مساحت 200 متر مربع توسط حجت الاسلام و المسلمين قدرت الله مهربان كه در حال حاضر رياست اين مدرسه را بر عهده دارد، وقف شد.
حجت الاسلام و المسلمين كاظمي اظهار داشت: اين موقوفه به عنوان شعبه سوم مدرسه امام جواد الائمه (عليه السلام) مشهد وقف گرديده تا در آن طلاب شيعه دوازده امامي مشغول تحصيل، تدريس و استراحت باشند و از منافع آن بهره ببرند.
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان با اشاره به این که حوزه های علمیه در طول تاریخ مستقل از حکومت‌ها و دولت‌ها بوده و به لحاظ مالی عموما توسط علما، خیرین و متدینین جامعه اداره می شده اند، افزود: با تعامل خوب و سازنده ای که بین دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان و خیرین و واقفین محترم ايجاد شده است، امیدواریم در آینده نزدیک شاهد وقفيات جديد توسط متدينين در عرصه هاي گوناگون وقف در راستاي اهداف حوزه علميه خراسان و رفع نيازهاي طلاب گرامي باشيم .
شايان ذكر است اين وقف با همكاري مدير مدرسه علمیه جواد الائمه (عليه السلام ) مشهد ، حجت الاسلام والمسلمين انتظاري صورت گرفت كه دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف مراتب تشكر و قدرداني را اعلام مي نماید.


كد خبر: 30404  |  تاریخ درج خبر: 1397/10/29  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا