ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نشست مشترک حوزه علمیه خراسان، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و انجمن حامیان توسعه حوزه های علمیه برگزار شدنشست مشترک حوزه علمیه خراسان، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و انجمن حامیان توسعه حوزه های علمیه در محل مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نشست مشترک حوزه علمیه خراسان، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و انجمن حامیان توسعه حوزه های علمیه در محل مدرسه علمیه عالی نواب با حضور آیت الله سيد مصباح عاملی، مدیر این حوزه برگزار شد.
در این نشست حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل کاظمی، مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان با اشاره به اهداف محرومیت زدایی که در تفکر و نگاه و عملکرد این حوزه و قرارگاه محرومیت زدایی و انجمن یادشده می باشد، حوزه علمیه خراسان را پویا، متحول و با ظرفیت و توان بالا دانست.
وی با بیان اینکه همین امر موجب جذب 11 هزار متقاضی ورود به این حوزه در سال جاری شده است، خاطر نشان کرد: مدارس پیش حوزوی از کارهایی است که تقویت آن می تواند اهداف متعالی نظام را محقق کند تا کارهای بزرگ و ارزشمندی بتوان ارائه کرد.
همچنین در این نشست آقای دکتر مدنی، مدیر عامل محترم انجمن حامیان توسعه حوزه های علمیه با بیان اینکه وجود آیت الله سید مصباح عاملی برای مشهد نعمت است و بزرگواری ایشان موجب رفع مشکلات می شود، اظهار کرد: یکی از برنامه های سپاه این است که در خدمت رسانی به نقاط محروم و محرومیت زدایی فعالیت دارد و نسبت به حوزه علمیه نیز توجه داشته و در این امر اهتمام می ورزد.
در ادامه این نشست، آقای بشارتی، رئیس محترم هیئت امنای انجمن حامیان توسعه حوزه های علميه نیز با بیان اینکه حضور آیت الله سید مصباح عاملی برکتی برای این حوزه است، خاطر نشان کرد:‌ مدیریت جدید در حوزه علمیه خراسان باعث شده ساخت مدارسی که كار آن بر زمین مانده بود به پایان برسد و امیدواریم که پروژه های پیش رو نیز آغاز گردد.
وی با اشاره به اینکه جذب تعداد زیادی طلبه در خراسان نکته مهمی است، اظهار کرد: این حوزه می تواند علاوه بر خطه خراسان، همسایه های بین المللی را نیز در بر بگیرد.


كد خبر: 28941  |  تاریخ درج خبر: 1397/09/08  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا