ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

حوزه های علمیه می توانند در تامین امنیت اثرگذار باشندمسئول قرارگاه محرومیت زدایی تاکید کرد: حوزه های علمیه می توانند با حضور روحانیت در جمع مردم به ویژه در مناطق محروم در تامین امنیت اثرگذار باشند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان سردار حزنی در نشست مشترک حوزه علمیه خراسان، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و انجمن حامیان توسعه حوزه های علمیه که در محل مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد با اشاره به اینکه سپاه پاسداران با ماموریت دفاع از نظام اسلامی و امنیت پایدار آن فعالیت می کند، گفت: آمریکا و اسرائیل و برخی دیگر از کشورها با امنیت ما مخالف و به دنبال تضعیف آن هستند.
وی با بیان اینکه محرومیت زدایی و کار برای مردم نیز مهم است، اظهار کرد: این امنیت با کمک همه مردم و فرماندهی مقام معظم رهبری (حفظه الله) برقرار است.
سردار حزنی افزود: حوزه های علمیه می توانند با حضور روحانیت در جمع مردم به ویژه در مناطق محروم در تامین امنیت اثرگذار باشند.
مسئول  قرارگاه محرومیت زدایی با بیان اینکه تعداد 862 مسجد، 75 مدرسه علمیه، 186 خانه عالم، 21 دار القرآن و 8 مجموعه فرهنگی در سه استان خراسان احداث، تعمیر یا بازسازی شده است، تاکید کرد: با این روندِ محرومیت زدایی، می توان تا 3-4 سال آینده کمر فقر را شکاند.


كد خبر: 28938  |  تاریخ درج خبر: 1397/09/08  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا