ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مدیریت حوزه علمیه خراسان
تاکید مدیر حوزه علمیه خراسان و رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی بر تعامل بیشتر

مدیر حوزه علمیه خراسان و رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی بر توسعه همکاری‌ها و ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌های متقابل تأکید کردند.

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
گزارش تصویری/ مجلس روضه و ذکر فضائل و مناقب صدیقه طاهره، حضرت زهرا سلام الله علیها

مجلس روضه و ذکر فضائل و مناقب صدیقه طاهره، حضرت زهرا سلام الله علیها از سوی شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علمیه عالی نواب با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
پاسخ گویی به نیازها، تحولی جامع و همه جانبه می خواهد

حوزه علمیه باید به عنوان قاعده نظام جمهوری اسلامی پاسخ گوی هزاران نیاز در جامعه و بین الملل و دستگاه های حکومت دینی باشد و این مسئله، تحول جامع و همه جانبه می طلبد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
گام بعدی در تحول، همکاری بیشتر نهادهای مختلف با حوزه است

مدیر حوزه علمیه خراسان اظهار کرد: با تحولات صورت گرفته، عرصه های جدیدی در زمینه های علمی، دانشی، ارزشی، پژوهشی، تبلیغی و فرهنگی گشوده شد که به همکاری سایر نهادها در همه این امور نیاز است.

۱۳۹۹/۱۰/۲۵
ده انتظار مدیر حوزه علمیه خراسان از قرارگاه های علمی آموزشی

مدیر حوزه علمیه خراسان 10 انتظار و خواسته خود از قرارگاه های علمی آموزشی این حوزه را عنوان و این فعالیت ها را در راستای تحولات و پاسخ به نیازها دانست.

۱۳۹۹/۱۰/۲۲
تاکید مدیر حوزه خراسان بر توسعه فعالیت های تحولی

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: جای خرسندی دارد که تحول در حوزه علمیه خراسان اتفاق افتاده و از این پس باید به سمت توسعه فعالیت های تحولی گام برداشت.

۱۳۹۹/۱۰/۱۷
بدون محوریت فقاهت، رسالت حوزوی محقق نمی شود

بدون محوریت فقاهت، امکان رسیدن به اهداف و رسالت حوزوی که در آیه نفر آمده، در عمل محقق نمی شود بلکه تحقق آن در گرو فقاهتی فعال، سازنده، روزآمد و کارآمد است.

۱۳۹۹/۱۰/۱۵
برنامه‌های حوزه علمیه خراسان در دهه بصیرت

برگزاری وبینارها، مسابقات، فراخوان‌ها و پویش‌ها، جشنواره‌ها و رونمایی از کتب، ازجمله برنامه‌های حوزه علمیه خراسان در دهه «بصیرت و میثاق با ولایت» است.

۱۳۹۹/۱۰/۱۱
تداوم تلاش فناورانه در حوزه علمیه خراسان

مدیر حوزه علمیه خراسان، در نشست هم‌اندیشی مدیران مدارس علمیه خواهران سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، بیان کرد: استفاده از فناوری قوی و فضای مجازی، یک حرکت مستمر در این حوزه بوده و هست، لذا در تداوم آن، همه باید نقش‌آفرینی کنیم.

۱۳۹۹/۱۰/۱۰
حماسه 9 دی از درخشان ترین صفحات تاریخ انقلاب است

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: یکی از درخشان‌ترین صفحات تاریخ پرحادثۀ انقلاب، حماسۀ دیدنی و به‌یادماندنی نهم دی‌ماه 88 بود که ملّت غیور، زمان‌شناس و ولایت‌مدار ایران، تحت زعامت حکیمانۀ سکّان‌دار مقتدر نظام مقدّس جمهوری اسلامی، سفینۀ مبارکۀ انقلاب اسلامی را از تلاطم طوفان فتنه به سلامت گذراند.

۱۳۹۹/۱۰/۰۹
استفاده از فناوری روز در اولویت باشد

استفاده از فناوری روز را از مطالبات مهم رهبر معظم انقلاب عنوان و خاطر نشان کرد: بهره مندی از ظرفیت مجازی، مخاطبین را جامع و کامل پوشش می دهد و به نتیجه می رساند.

۱۳۹۹/۱۰/۰۷
پذیرش نخبگانی با چهار شاخص صورت می گیرد

مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: پذیرش نخبگانی در این حوزه با چهار شاخص سواد کافی، سلامت کامل، انگیزه مناسب و استعداد کافی برای طلبه شدن، صورت می گیرد.

۱۳۹۹/۱۰/۰۴
بیانیه مدیر حوزه علمیه خراسان در پی گستاخی برخی افراد نسبت به مقام معظم رهبری و جایگاه ولایت فقیه

همه اقشار، به ویژه حوزویان با بصیرت افزایی و هوشمندی مکتبی و سیاسی، خود را سوار بر کشتی عظیم انقلاب اسلامی می دانند و زیر بیرق علمدار و سکان دار آن، با مجاهدت تمام و کمال، رسالت سنگین و خطیر خویش را به سرانجام می رسانند.

۱۳۹۹/۱۰/۰۴
پیام مدیر حوزه علمیه خراسان به مناسبت روز پرستار و تقدیر از مبلّغان بالینی

سالروز میلاد بانوی صبر و بصیرت، حضرت زینب کبری سلام‌الله‌علیها، آن پیام‌رسان نستوه حماسۀ کربلا و اسوۀ دلداری و پرستاری، بهانه‌ای شد که ضمن عرض تبریک و تهنیت این مناسبت به پرستاران فداکار و خستگی‌ناپدیر ایران اسلامی، از تلاش‌های مخلصانۀ طلاب عزیز و مبلّغان بالینی قدردانی صمیمانه نموده و دوام تندرستی و مزید توفیق ایشان را از درگاه ایزد متعال مسألت نمایم.

۱۳۹۹/۰۹/۲۹
حیات علم، درگرو پژوهش‌های مستمر و همیشگی است

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با اشاره به اینکه در طول تاریخ اجتهاد، فقها، نظریه‌پردازان و پژوهشگران، خلّاق بودند، ادامه داد: با پژوهش و تحقیق اجتهادی و فلسفی می‌توان تحول ایجاد کرد و حیات علم، دانش، فکر و اندیشه، درگرو پژوهش‌های مستمر و همیشگی است.

۱۳۹۹/۰۹/۲۵
بالا