اخطار 


موقعيت فعلي: Skip Navigation Links
جمعه
۲۶
شهریور ۱۴۰۰
می‌توانید برای بستن این پیغام روی آن کلیک کنید یا ۵ ثانیه صبر کنید.

صفحه انتقادات و پیشنهادات

برای دیدن همه پاسخ‌های ثبت شده باید وارد شوید .
سریال
نوع
نظر
ت پاسخ
پاسخ
19172انتقادحاج آقا عاملی سلام در دین مبین اسلام این قدر سفارش به وفای به عهد شده ما باید از شما یاد بگیریم چندین ساله به یک طلبه بیرجندی قول دادین تا پایه ۶ رو تمام کنه ملبش کنید حال دو ساله پایه ۶ رو تمام کرده و شما به قولتان نه تنها عمل نمی کنید بلکه برای دهه محرم از حوزه بیرجند به ایشان گفتند حتی عبا هم حق ندارید استفاده کنید چون نماد طلبگی است بخدا خنده دار است این مسائل در حوزه اگر واقعا نمی توانید حوزه را اداره کنید کار را به یک مدیر مقتدر بسپارید تا دیگر آه مظلوم پشت سرتان نباشه1400/06/19با سلام و احترام ، بزرگواري كه خود را معرفي نمي كنيد! بنده مدير حراست حوزه هستم بايد به عرض برسانم براي بزرگواري كه شما به خود حق مي دهيد به نماينده حضرت آقا اهانت كنيد به دستور مدير محترم حوزه براي مساعدت با نامبرده با شخص دادستان محترم شرق گشور گفتگو داشتم وايشان با قاطعيت بيان داشتند نامبرده 7 سال خلع لباس شده است و كسي حق ندارد به حكم قاضي عمل نكند لذا اگر غير از اين عمل شود دادگاه حق دارد با او برخورد نمايد حالا چه شما باشيد يا مدير حوزه ويا هر كس ديگري. لذا تا سپري شدن حكم قاضي اقدامي نمي توانيم داشته باشيم. حتي در حكم آمده است اگر نامبرده پس از خلع لباس با لباس روحانيت ديده شدحراست موظف است موارد را به اطلاع دادسراي ويژه برساند كه دوستان ما فقط به تذكر اكتفا كردند. لذا خود وجنابعالي را به رعايت تقوي توصيه مي كنم.
17656انتقاد سلام سامانه چندین بار قطع وصل میشه یا اینترنت طلبه ها یا خودمون قطع و وصل میشه دایم درس سیر مطالبش بهم میریزه باز باید مجدد صوت ضبط کنیم توی گروه بذاریم کارمون دو برابر میشه چون سامانه همونطور قطع وصل ضبط میکنه یا وقتی قطع میشه مدت قطع شده ضبط میکنه خودمون بحث از دستمون خارج میشه چه برسه به طلبه باز باید ضبط کنیم توی گروه یا سامانه بذاریم کلی وقت میگیره خواهشا انلاین رو به اختیار اساتید بذارید که صوت میخوان بذارن یا انلاین اینجور هم شاید بار سامانه کم بشه مشکل اساتید که انلاین ضروریه حل بشه هم مجبور نشیم دوباره کاری انجام بدیم صوت ضبط کنیم انلاین هم بذاریم واقعا کلافه کننده س کلی درس میدی میبینی سامانه قطع ه1399/08/23با سلام و احترام.آنلاين و آفلاين كلاس ها در اختيار اساتيد محترم مي باشد و الزامي بر آنلاين بودن جلسات نمي باشد.فقط در مصوبه ستاد كرونا تاكيد شده حداقل يك جلسه آنلاين براي رفع اشكال در هفته برگزار گردد.
17646انتقادباسلام به جای اینکه هی پیامهای چرت و پرت بفرستین وبینار فلان سیستمتون درست کنید که ازمون تا چهار بوده یک ربع به چهار قطع شده تقریرنویس. هیچ کسم پاسخ گو نیست در ضمن جایزه نمیخواد بدین بی زحمت هم انتقاداتو جواب بدین جایز پیشکشتون1399/08/19با سلام و احترام.لطفا جزيياتي بيتشري از جلسه مد نظر بفرماييد تا بررسي شود.قطع شدن جلسات در همه سامانه ها اتفاق مي افتد ولي براي بررسي نياز به جزييات بيشتري وجود دارد.امكان استفاده از ساير سامانه هاي كشور براي مدارس امكان پذير مي باشد.
17635انتقادآقای محمدی لطفا جواب این نامه را در پاراف بدهید1399/08/13سلام.با احترام.جواب تست
17403پيشنهادبا سلام لطفا در سطح دو حوزه ،رشته تخصصی رسانه رو ایجاد کنید1399/08/27طلبه گرامي،.ضمن عرض سلام و تشكر از انتقاد/ پيشنهاد شما، پاسخ مسئول مربوطه بدين شرح است:." يكي ازگرايش‌هاي درحال آماده‌سازي و طراحي ذيل رشته تبليغ، گرايش «رسانه و فضاي مجازي» مي‌باشد كه درصورت تاييد نهايي، اجرايي خواهد شد. "
17077پرسشسلام علیکم آزمون پذیرش حوزه چگونه برگزار می شود؟1399/04/11با سلام و احترام آزمون به صورت مجازي بوده و كد كاربري و رمز عبور و لينک آزمون براي داوطلبان از طريق پيامك ارسال مي شود.
16977پرسشسلام علیکم خسته نباشید من هنوز پایه نهمم تموم نشده برای ارسال مدرک در قسمت ثبت نام پذیرش حوزه چیکار کنم1399/03/17با عرض سلام و احترام : دواطلب گرامي در صورتيكه مدرك نهم را در خرداد يا شهريور دريافت مي كنيد براي ثبت نام در سايت حوزه علميه مدرك سال هشتم خود را بارگذاري نمائيد و معدل هشتم را هم در سايت ثبت کنید، ولي مدرك تحصيلي خود را پايه نهم ثبت نمائيد.در صورت نیاز به اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 32008336 تماس بگيريد.با تشكر.
16975انتقادسلام با این وضعیت چرا باز هم امتحانات شفاهی لغو نمیشه و حضوری برگزار میشود ....لطفاتجدید نظر بفرمایید...1399/03/11با سلام و احترام طلبه گرامي امتحانات شفاهي به سه صورت حضوري، مجازي و تلفني برگزار مي گردد و شما در اين روشها مخير هستيد. جهت اطلاع بيشتر به مسؤل آموزش مدرسه خود مراجعه نمائيد.
16973پرسشبا عرض سلام آیا در آزمون کتبی حوزه مقطع سیکل ۲۰ درصد کتاب حذف میشود؟1399/03/17با سلام و احترام، آزمون مقطع سيكل از كل كتاب‌هاي پايه نهم مي‌باشد. موفق ومويد باشيد
16946پرسشبا سلام تاریخ آزمون برای فارغ تحصیلان دانشگاهی چه زمانی اعلام می شود و اگر اعلام شده، تاریخ آن را بفرمایید؛ با تشکر1399/03/12با عرض سلام و احترام داوطلب گرامي آزمون تمامي مقاطع در تاريخ 99/04/13 برگزار مي شود.در صورت اطلاع بيشتر با شماره تلفن 32008336 تماس بگيريد.با تشكر.
16867پرسشسلام ازمون حوزه مقطع دیپلم عربی و دینی و ادبیات ۳ کل کتاب هست یا بخشی از ان؟ تاریخ برای تجربی ها هم جزء سوالات هست ؟ چون ما فقط تاریخ ۲ داریم 1399/02/17با عرض سلام و احترام :بله سوالات از كل كتاب هاي ذكر شده مي آيد و تاريخ معاصر هم در پايه يازدهم يكي از منابع درسي رشته علوم تجربي و رياضي فيزيك مي باشد ،كه سوال در آزمون مي آيد.براي اطلاعات بيشتر با اين شماره تلفن تماس بگيريد/32008336 /با تشكر.
16865انتقاددرس ریاضی برای امتحان ورودی حوزه هیچ لازم نیست1399/02/17با عرض سلام و احترام: دواطلب محترم اگر مقطع پايه نهم هستيد در آزمون سراسري پذيرش حوزه علميه يكي از منابع درس رياضي مي باشد و سوال هم طرح مي شود ولي اگر مقطع ديپلم به بالا باشيد رياضي از منابع آزمون نيست و سوالي از رياضي طرح نمي شود.در صورت اطلاعات بيشتر با شماره تلفن ذكر شده تماس بگيريد/32008336 /با تشكر.
16836پرسشسلام علیکم حوزه علمیه کی دایر می‌شود ؟امتحانات آخر سال کی هست ؟این که امتحانات شفاهی کی برگزار میشود آیا مدارس می‌توانند در این موقعیت اقدام به برگزاری امتحانات شفاهی به صورت حضوری کنند؟1399/02/07با سلام و احترام طلبه گرامي زمان بازگشايي حوزه هاي علميه بنا بر نظر ستاد ملي كرونا مي باشد و زمان برگزاري امتحانات پايان سال ان شا الله به زودي به مسئولين آموزش مدارس علميه ابلاغ خواهد شد.
16835پرسشسلام علیکم حوزه های علمیه کی دایر میشود؟زمان امتحانات آخر سال کی هست؟امتحانات شفاهی کی برگزار میشود؟حضوری یا مجازی؟1399/02/15با سلام و احترام طلبه گرامي امتحانات شفاهي پايان مقطع به صورت مجازي در حال برگزاري است و شما مي توانيد از طريق پرتال خود ثبت نام نماييد اما امتحانات سطح يك از 17 خرداد تا 8 تير در مدارس و امتحانات سطح دو و سه از 14 تا 26 تير. در صورت نياز به اطلاعات بيشتر به مدرسه خود مراجعه نماييد.
16833پرسشسلام علیکم میخواستم بدونم تاثیر معدل در پذیرش و رتبه چقدر هست؟1399/02/13با عرض سلام و صلوات : در سالهاي قبل تاثير داشت ولي امسال بايد تمام داوطلبان در آزمون شركت نمايند كه بر حسب امتياز آزمون سنجيده مي شود و معدل در مدارس شايد تاثير داشته باشد كه فرد با معدل بالاتر پذيرش نمايند. ولي در سالهاي قبل افرادي كه در مقطع سيكل با معدل 18 و مقطع ديپلم با معدل 17 ثبت نام در سايت حوزه علميه انجام مي دادند معاف از آزمون سراسري بودن ولي آيين نامه امسال تمامي افراد بايد در آزمون سراسري كه در تاريخ 99/04/13 برگذار مي شود شركت نمايند.در صورت اطلاعات بيشتر با اين شماره تلفن تماس حاصل نمائيد./ 320083336 /با تشكر.
16832پيشنهادبا عرض سلام و قبولی طاعات برنامه ترمی واحدی مزایای بیشتری نسبت به برنامه سالی واحدی داشت برنامه صرف و نحو سیکل برنامه سختی برای آنهاست بهتر است در ترم اول صرف روان و ساده و در ترم دوم نحو مقدمانی گفته شود با این برنامه فعلی سیکلها از حوزه و درس زده میشوند مخصوصا نسبت به صرف ونحو حتی پایه اول دیپلم هم در ترم اول باید با کتابهای فارسی دروس حوزه را شروع کنند تا شیرینی آن را درک کنند سخت گیری های زیاد در برنامه درسی مخصوصا برای سال اول سیکل و دیپلم نتایج خوبی برای حوزه نخواهد داشت.1399/02/13سلام عليكم، با آرزوي قبولي طاعات و عبادات و تشكر از دغدغه‌مندي شما استاد بزرگوار چنانچه مستحضريد، نظام سالي واحدي از نقطه‌نظرهاي ذيل تفاوتي با نظام ترمي‌واحدي نمي‌كند: 1. از نظر محدوده درسي هيچ تفاوتي ميان اين دو نظام نيست (همان محدوده دو ترم، در يك سال تحصيلي گذرانده مي‌شود) 2. در نظام سالي‌واحدي هم، محدوده امتحاني نيم‌سال اول در امتحانات پايان سال نمي‌آيد. به علاوه، نظام سالي‌واحدي اين مزيّت را براي طلاب دارد كه اولاً درگيري‌هاي مربوط به انتخاب درس و استاد و... كمتر شده و يك مرتبه در سال اتّفاق مي‌افتد و ثانياً تعداد امتحانات (ميان‌ترم، پايان ترم اول، ميان‌ترم دوم، پايان ترم دوم به علاوه امتحانات شفاهي و...) كمتر شده و نگراني قهري ناشي از شركت در امتحانات را كاهش مي‌دهد. در خصوص فارسي شدن متون درسي نيز به خوبي مي‌دانيد كه اصل در حوزه، تدريس و تدرّس به زبان عربي و متون و منابع علمي آن هم به اين زبان است؛ لذا طلاب بايستي از همان ابتدا ورزندگي خواندن و نوشتن عربي را شروع كنند؛ هرچند كه بسياري از متون درسي در پايه‌هاي اول نيز به زبان فارسي هستند. مجدداً از شما متشكريم و برايتان آرزوي تندرستي و توفيق داريم؛ التماس دعا
16815پرسشباسلام در دروس دیپلم کتاب تاریخ معاصر 3 همان کتاب تاریخ 3 رشته ادبیات و علوم انسانی به نام کتاب تاریخ ایران وجهان معاصر است؟تشکر1399/02/17با عرض سلام و احترام دواطلب گرامي در پايه يازدهم در رشته رياضي فيزيك و علوم تجربي تاريخ معاصر يكي از منابع درسي مي باشد و بايد آن كتابها را خواند و از رشته علوم انساني سوال طرح نمي شود و در دفترچه هم نوشته شده فقط سوالات از اين دو رشته مي آيد نه از رشته هاي ديگر.براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 32008336 تماس بگيريد.با تشكر.
16789انتقادسلام و عرض تبریک به مناسبت سال جدید و اعیاد شعبانیه در صورت امکان لطفا مسئولین محترم یا شرط سنی رو برای ثبت نام حدف کنند یا حداقل یکی دو سال برای آقایون در همه مقاطع اضافه کنند. سپاس1399/02/03 باعرض سلام احترام/ براي تمام مقاطع دو سال اضافه لحاظ شده است، مثلا دانش آموزان در سن پانزده سالگي پايه نهم را تمام مي كنند شرايط سني حداكثر هفده سال قرار داده شده است، دانش آموزان در هجده سالكي ديپلم مي گيرند، حداكثر سن براي ديپلمه ها بيست سال درنظر گرفته شده است و همينطور مدارك مقاطع بالاتر. /در هرحال موفق باشيد.
16761پرسشسلام چگونه می توانیم اطلاعات ثبت نام را ویرایش کنیم؟1398/12/28با سلام و احترام لينك صفحه ويرايش: http://hozehkh.com/Reception/edit
16759پرسشسلام من معدل کلم۱۹/۴۹است و میخواهم از سیکل وارد حوزه شوم ایا لازم است که در ازمون حوزه شرکت کنم؟1398/12/28با سلام و احترام: با توجه به شرايط اعلام شده در سايت و در دفترچه ،بايد تمامي افراد كه شرايط پذيرش را دارند ،حتي شما كه با معدل 19.49 ثبت نام كرده ايد ،بايد در آزمون پذيرش شركت نمايند.با تشكر.
16743پرسشسلام علیکم آیا امسال معافیت از آزمون برای دانش آموزانی که معدل پایه هشتم بالاتر از 18 است حذف شده است1399/02/18با عرض سلام و احترام: داوطلب گرامي تمام افرادي كه شرايط پذيرش ورود به حوزه علميه خراسان را دارند ،بايد در آزمون ورودي حوزه علميه كه در تاريخ 99/04/13 برگزار مي شود، شركت نمايند ،امسال معافيت از آزمون نداريم.در صورت اطلاعات بيشتر با اين شماره تلفن 32008336 تماس بگيريد.با تشكر.
16724انتقادچند سال با یک رمز عبور داخل پرتال میشم حالا می نویسه رمز عبور شما ضعیف است1398/12/13با سلام و احترام با عرض پوزش از شما طلبه گرامي، با توجه به تغيير پروتكل هاي امنيتي و لزوم حفاظت بيشتر از اطلاعات طلاب محترم نياز مي باشد موارد امنيتي بيشتري لحاظ گردد. موفق باشيد
16621پرسشسلام ایا این امکان فراهم هست که طلاب سطح دو فارغ التخصیل شده ازسایر استان ها مثلا رشت مازندران یا...که زیر نظرحوزه ی علمیه ی قم می باشند برای مقطع سطح۳ درحوزه علمیه خراسان ثبت نام و مشغول به تحصیل شوند!؟1398/11/03با سلام و احترام در صورتي كه شرايط ادامه تحصيل به صورت حضوري (سكونت در مشهد و يا شهرستانهاي داراي سطح2و3 و بقيه شرايط كه درايان نقل و انتقالات اعلام ميشود)يا غيرحضوري را داشته باشند از نظر آموزش منعي ندارد
16466پيشنهادبا سلام لطفا اگر امکان دارد کلاس کامپیوتر برای طلاب برگزار کنید تا طلاب بتوانند نحوه درست کارکردن با کامپیوتر را یادبگیرند و آشنا شوند. با تشکر1398/09/11با سلام و احترام طلاب عمومي مشهدي مي توانند از ظرفيت آموزشي مركز مهارت آموزي حوزه -واقع در نبش عبادي 55- استفاده نمايند. ضمنا طلاب مدارس علميه (مشهد و شهرستانهاه) ، مي توانند با پيگيري و مطالبه از مدرسه محل تحصيل ، از دوره هاي آموزشي كاربردي رايانه با رويكرد پژوهشي بهره ببرند. تلفن راهنما : 32008822-32008825
16441پرسشسلام ببخشید چطور میتونم پایان نامه ها رو مطالعه کنم؟؟1398/08/29با سلام و احترام پايان نامه هاي حوزه علميه خراسان به كتابخانه‌هاي مدرسه علميه عالي نواب، آستان قدس رضوي، دانشگاه علوم اسلامي رضوي ارسال مي شود و شما مي توانيد به كتابخانه‌هاي مربوطه يا مدارج علمي حوزه علميه خراسان مراجعه و مطالعه فرماييد.
16422پرسشسلام علیکم بنده طلبه پایه سه هستم خیلی به ادبیات عرب علاقه دارم برای گرفتن مجوز استاد رسمی چه وقت باید پیگیر باشم و شرایطش چیه؟؟ چه دروسی رو برای موارد آزمون و مصاحبه خوند!؟1398/10/07طلبه گرامي با سلام و احترام جهت شركت در آزمون هاي ادبيات عرب شما مي توانيد در ارزيابي ادبيات عرب حق التدريس كه شامل صرف و نحو (كتاب هاي صرف- يدايه النحو- هدايه- سيوطي و ..) مي باشد شركت كنيد و مجوز ادبيات عرب 1 الي 4 را دريافت نماييد. براي اطلاع بيشتر از مواد درسي مي توانيد به دفترچه آزمون و منابع، موجود در قسمت ارزيابي متقاضيان تدريس واقع در رتال طلبه مراجعه نماييد. با آرزوي توفيقات الهي
16314انتقادباسلام لطفا برای امتحانات برنامه‌ریزی دقیقتری داشته باشید وفاصله هر امتحان با امتحان دیگر را بیشتر کنید تا وقت برای خواندن امتحانات کافی باشد.1398/08/14با سلام و احترام جدول امتحانات در ابتداي شروع سال تحصيلي ارائه مي گردد تا طلاب از ابتداي سال آمادگي لازم براي امتحانات پاياني را داشته باشند.
16237پرسشبا سلام آیا طلاب می‌توانند همزمان با تحصیل در حوزه، تحصیل در دانشگاه هم داشته باشند؟1398/08/14با سلام و احترام طلاب محترمي كه مدرك سطح دو حوزه را دارند با كسب مجوزات لازم مي توانند همزمان در مقطع ارشد دانشگاه در رشته هاي گروه علوم انساني تحصيل نمايند . مطابقت محل حوزه علميه و دانشگاه ، داشتن توانايي تحصيل همزان و تاييد صلاحيت عمومي از شرايط ديگر مي باشد كه در زمان ثبت درخواست بررسي مي گردد . براي كسب اطلاعات بيشتر با 32008348 تماس بگيريد . موفق باشيد
16235انتقادباعرسلام وخسته نباشید،چرا ازممتازین سال تحصیلی گذشته یعنی سال نود وشش ونود هفت مراسم تقدیر مثل همیشه به عمل نیامده است شنیدیم که طلبه های مشهد رو تجلیل وتقدیر کردید ولی شهرستانها رونه؟؟؟؟1398/07/07طلبه گرامي سلام. متأسفانه به علت تأمين نشدن بودجه، امسال تقديراز ممتازين براي هيچ يك از طلاب عزيز انجام نشده است.
16200پيشنهادسلام علیکم احتراما: 3- ایجاد برنامه سالانه اجرایی: یکی از مشکلات مدارس علمیه ما تداخل برنامه های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی است. این امر می تواند با ایجاد یک برنامه سالانه (مثل همان برنامه سالانه ای که مرکز آموزش ارسال می کند) حل شده و در عملکرد واحد ها بهبود بوجود بیاید * مسئولین آموزش، فرهنگی، مدیریت و پژوهش همراه با چند طلبه بعنوان نمایندگان طلاب می توانند قبل از شروع فصل مدارس جلساتی را برگزار نموده و باتوجه به برنامه های اعلام شده از سوی مرکز محترم مشهد و البته با نگاهی به تقویم سال پیش رو و بررسی مناسبات آن یک برنامه جامع را تذارک دیده، آن را چاپ و در معرض دید طلاب قرار بدهند تا هم تکلیف طلاب نسبت به برنامه های پیش رو روشن باشد و هم چشم اندازه مسئولین در سال جدید مشخص باشد. البته که امور مدیریتی حدای از این امر برنامه ریزی خواهد شد. لکن این امر موجب می شود مسئول هر واحد مثلا برای فلان برنامه از الان به فکر تدارک و ... باشد1398/06/31با سلام ضمن تشکر از ارائه پیشنهاد خوب شما، سامانه اي تحت عنوان سامانه نباء براي اين امر در حال راه اندازي است.
12345678910...>>
صفحه: 1 از 44
طراحی و اجرا: دفتر فناوری اطلاعات