ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
دوشنبه، وبینار واكاوي ابعاد فقهي بيماري ايدز برگزار می گردد
وبینار واكاوي ابعاد فقهي بيماري ايدز با تكيه بر مباني كتاب بحوث في الفقه المعاصر دوشنبه برگزار می شود.
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
مباحث جدید، موجب بالندگی حوزه علمیه می شود
استاد خارج حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: بحث در مورد مراحل رشد جنین، علاوه بر نکات فقهی و حقوقی، دارای جنبه های معرفتی و توحیدی است.
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
پژوهش های میان رشته ای، راهبرد اصلی همکاری حوزه و دانشگاه
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان، گفت: تحقیق و پژوهش ،همکاری در راهنمایی و مشاوره رساله ها و پایان نامه های مرتبط با فقه پزشکی و فقه سلامت، می تواند یکی از محورهای مهم همکاری حوزه علمیه و دانشگاه علوم پزشکی باشد.
۱۳۹۹/۰۸/۰۸
همکاری پژوهشی، زمینه ای برای ارتقا بیشتر وحدت حوزه و دانشگاه
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان بيان کرد: همکاری پژوهشی با دانشگاه ها در موضوعات و مسائل مختلف، به وحدت علمی حوزه و دانشگاه مي افزايد.
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
برگزاری دروس خارج مسائل مستحدثه با موضوع فقه سلامت
دروس خارج مسائل مستحدثه با موضوع فقه سلامت برای دومین سال متوالی در حوزه علمیه خراسان به همت هيئت انديشه ورز دين، سلامت وسبك زندگي معاونت پژوهش در حال برگزاری است.
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
برگزاری نشست هم اندیشی متخصصان فقه پزشکی در زمینه بررسی حکم روزه داری در ایام شیوع بیماری کرونا
نشست مشورتی بررسی و تعیین حکم فقهی روزه‌داری در ماه رمضان در ایام شیوع کرونا با حضور اساتید متخصص در حوزه فقه پزشکی به همت هیئت اندیشه‌ورز دین و سلامت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
نشست بررسی روزه داری و کرونا برگزار شد
نشست تخصصی روزه داری و کرونا به همت هیئت اندیشه ورز دین و سلامت معاونت پژهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۱/۳۱
ارائه خدمت هیات اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی در مراکز درمانی درگیر کرونا
هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بر اساس دغدغه مدیر حوزه علمیه خراسان نسبت به ضرورت ارائه خدمت اجتماعی تحت راهبری قرارگاه شهید سلیمانی معاونت تبلیغ در قالب پویش سلام خدمات ارزنده و شایانی را در بیمارستان های درگیر کرونا ارائه داده اند.
۱۳۹۹/۰۱/۱۵
مساله بیوتروریسم بودن کرونا از دیدگاه معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت
بعد از جریان شیوع ویروس کرونا دو احتمال دست ساز بودن و طرح مسأله بیوتروریسم این ویروس روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با راهبری هیئت اندیشه ورز دین ، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش در این نوشتار به واکاوی این مساله پرداخته است.
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
ورود علمی حوزه خراسان به منشا و زمینه ویروس کرونا در گفتگو با متخصصان
روابط عمومی حوزه خراسان با احساس دغدغه نسبت به لزوم پرداختن به مسائل مبتلا به، در همراهی با هیات اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی با عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفتگویی ترتیب داده است که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
1234
بالا