ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
اهداء يك باب منزل مسكونی به حوزه علميه خراسان
مسئول اداره موقوفات دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علميه خراسان از اهداء و واگذاري يك باب منزل مسكونی توسط بانوي نيكوكار مشهدي در راستای منافع و اهداف حوزه علميه خراسان خبر داد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
وقف یک باب منزل مسکونی برای حوزه علمیه خراسان
مدیر مدرسه علمیه فاضلیه مشهد، گفت: یک باب منزل مسکونی برای انجام امور دینی و مذهبی با حق تولیت این مدرسه، وقف حوزه علمیه خراسان شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
جذب و احیاء موقوفات حوزه به‌صورت جدی پیگیری می‌شود
مسئول حوزه مدیریت و ارتباطات و دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان، با اشاره به پیگیری جدی در زمینه‌ی جذب و احیاء موقوفات، گفت: تاکنون قریب به 130 رقبه جدید برای این حوزه جذب‌شده است.
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
بخش توسعه‌یافته دارالشفاء امام صادق (علیه‌السلام) افتتاح شد
در حاشیه این مراسم، تفاهم‌نامه همکاری دارالشفاء و مرکز خدمات حوزه علمیه، به منظور ارائه خدمات درمانی به طلاب و حوزویان با تسهیلات و تخفیفات ویژه، منعقد شد.
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
صلح سه ساعت آب چاه عمیق در شم آباد
مسئول اداره موقوفات حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: سه ساعت آب چاه عمیق توسط نیکوکاران شم آبادی به این حوزه علمیه واگذار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۶
شناسایی و ساماندهی بیش از 500 رقبه وقفی مدارس علمیه قوچان
مدرسه علمیه امام خمینی(ره) شهرستان قوچان با همکاری دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان در راستای فعالیت‌های تحولی این حوزه، 520 رقبه وقفی متعلق به مدارس علمیه قوچان را شناسایی و ساماندهی کردند.
۱۳۹۹/۰۹/۲۹
سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه اجرا شد
سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه به همت دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان اجرا شد.
۱۳۹۹/۰۹/۱۱
تجليل از واقفين خير انديش در مدرسه علميه قهستان
از واقفين خير انديش قهستان در مدرسه علميه امام صادق عليه السلام این شهر تقدیر شد.
۱۳۹۹/۰۸/۲۲
برگزاری مراسم تجلیل از واقف جاجرم
مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) جاجرم، ضمن گراميداشت ماه ربيع الاول و هفته وقف، از خدمات حاج محمد حسين حدادمقدم، واقف محترم جاجرمی، تقدیر کرد.
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
۱۲۰ وقف جدید در حوزه علمیه خراسان در سه سال و نیم گذشته
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه این حوزه بالغ بر ۲۲ هزار رقبه وقفی دارد که باید احیا شود، ابراز کرد: در سه سال و نیم گذشته بیش از ۱۲۰ وقف جدید در حوزه علمیه خراسان شامل موقوفات آموزشی، زمین مزروعی و غیره ثبت شده است.
۱۳۹۹/۰۸/۰۵
1234567
بالا