ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
پیام مدیر حوزه علمیه خراسان در پی حضور حماسی مردم در انتخابات
مدیر حوزه علمیه خراسان در پی حضور حماسی و با شکوه ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد در پیامی، آن را سندی قاطع بر سربلندی و استواری میهن اسلامی ایران و درهم‌شکنندۀ توطئه‌های فتنه‌گران، منافقین و مستکبرین، خصوصاً آمریکای جنایتکار و صهیونیسم خبیث دانست.
۱۴۰۰/۰۳/۲۹
انتخابات 1400 و اقلیت‌های مذهبي غيرمسلمان در ايران
هیئت اندیشه‌ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، نشست تخصصی «انتخابات 1400 و اقلیت‌های مذهبي غيرمسلمان در ايران » را به‌صورت مجازی برگزار کرد.
۱۴۰۰/۰۳/۲۹
دیدگاه کلامی حضرت علی(ع) در نهج‌البلاغه نسبت به خلفای سه‌گانه، بررسی شد
پایان‌نامه سطح سه حوزه علمیه خراسان با عنوان « دیدگاه كلامی حضرت امیرالمؤمنین علیه‌السلام در رابطه با خلفای سه‌گانه» به همت مدیریت مدارج علمی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان، به دو صورت حضوری در مرکز مدیریت و مجازی در سامانه LMS2 این حوزه، موردبررسی قرار گرفت.
۱۴۰۰/۰۳/۲۹
پیام تبریک مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی به مناسبت خلق حماسه ای دیگر در 28خرداد 1400
پیام تبریک مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی به مناسبت خلق حماسه ای دیگر در 28خرداد 1400
۱۴۰۰/۰۳/۲۹
شایسته‌سالاری یک امر فطری، فقهی و سنت الهی است
استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان با اشاره به فرازهایی از زندگی معصومین (علیهم‌السلام)، شایسته‌سالاری را سنت ایشان و همچنین یک اصل عقلایی و غیرقابل تغییر دانست.
۱۴۰۰/۰۳/۲۹
منتخب مردم، دلسوز، مدیر و جهادی باشد
استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: امیدواریم منتخب مردم وضع فعلی را با دلسوزی، مدیریت و کار جهادی بهبود بخشد.
۱۴۰۰/۰۳/۲۸
رئیس جمهور مشکلات مردم را حل کند
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: رئیس جمهور باید کسی باشد که مشکلات مردم را حل و خدمت کند.
۱۴۰۰/۰۳/۲۸
گزارش تصویری / حضور علما و اساتید حوزه علمیه خراسان در انتخابات 1400 (3)
آیت الله اشرفی شاهرودی و آیت الله حاج شیخ رجبعلی رضازاده از علمای مشهد و تعدادی از اساتید حوزه علمیه خراسان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کردند و آراء خود را به صندوق انداختند.
۱۴۰۰/۰۳/۲۸
گزارش تصویری / حضور مدیر حوزه علمیه خراسان در انتخابات 1400 (2)
آیت الله سید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد و آراء خود را به صندوق انداخت.
۱۴۰۰/۰۳/۲۸
پنج محور مهم در برنامه های رئیس جمهور منتخب
مدیر حوزه علمیه خراسان، با بیان اینکه مطالبات رهبر معظم انقلاب و خواسته های مردم می بایست در صدر برنامه های رئیس جمهور منتخب باشد، مهمترینِ آنها را در 5 محور حل معضلات، صیانت از ارزش ها و آرمان ها، صیانت از آزادی و استقلال، گسترش عدالت، حفظ اقتدار، برشمرد.
۱۴۰۰/۰۳/۲۸
1234567891011121314151617181920...
بالا