امروز: دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برای پنجمین سال متوالی؛ درس کلام اسلامی آیت الله العظمی سبحانی در مشهد برگزار می‌شود


برای پنجمین سال متوالی، سلسله نشست ‌های کلام اسلامی با حضور حضرت آیت الله العظمی سبحانی ، در مدرسه علمیه نواب مشهد برگزار می‌ شود .

به گزارش روابط عمومي حوزه علميه خراسان، مسؤول روابط عمومي مدرسه علميه عالي نواب مشهد با اعلام اين خبر گفت: براي پنجمين سال متوالي، سلسله نشست هاي كلام اسلامي با حضور حضرت آيت الله العظمي جعفر سبحاني، از مراجع تقليد در مدرسه علميه نواب مشهد برگزار مي شود .

وي با بيان اين كه در چند سال گذشته مباحث اين سلسله نشست ‌ها در قالب كتاب به چاپ رسيده است، بيان كرد: در سال گذشته نيز خروجي اين نشست ها در كتابي مستقل به نام «كاوشي در كلام و فقه» از سوي مؤسسه حضرت آيت الله العظمي سبحاني به چاپ رسيد.

حجت الاسلام ياربي با اشاره به زمان برگزاري برنامه امسال، يادآور شد: اين برنامه از 10 تا 19 تيرماه سال جاري در خصوص مباحث كلام اسلامي با حضور طلاب حوزه علميه خراسان در مدرسه عالي نواب مشهد برگزار مي ‌شود.

وي با اشاره به موضوعات اين سلسله نشست‌ ها، خاطرنشان كرد: ارتداد از ديدگاه كتاب و سنت و پاسخ به شبهات، معاد جسماني عنصري و پاسخ به شبهات آن و سعادت و شقاوت در طول 10 جلسه براي اساتيد و طلاب حوزه علميه مشهد تشريح مي ‌شود.

مسؤول روابط عمومي مدرسه علميه نواب مشهد استفاده از حضور افرادي چون حضرت آيت الله العظمي سبحاني را فرصت مغتنمي براي حوزه علميه مشهد برشمرد و تصريح كرد: اگر چه در فصل تعطيلي فضاي آموزشي به سر مي‌بريم، اما حوزه تعليم و تربيت هميشه فعال بوده و استفاده از حضور اساتيد حوزه و دانشگاه مي ‌تواند در پيشرفت و رشد حوزه علميه مشهد تأثيرگذار باشد
 


كد خبر: 7209  |  تاریخ درج خبر: 91/04/04  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا