ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری کرسی‌های تلاوت رضوی در دهه آخر صفرمعاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان با همکاری مرکز قرآن کریم و اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی، کرسی های تلاوت قرآن را به صورت مجازی در دهه آخر صفر، برگزار می کنند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با توجه به الزام محدودیت های اجتماعی به واسطه ی انتشار ویروس کرونا، معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی این حوزه با همکاری مرکز قرآن کریم و اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی، محافل انس با قرآن را به صورت مجازی در دهه آخر صفر، برگزار می کنند.
کرسی تلاوت رضوی با تلاوت قاریان بین المللی در 10 استان کشور به صورت حضوری و ارتباط زنده تصویری از اربعین حسینی تا شام شهادت حضرت رضا(ع)، برگزار می شود.
براساس این گزارش، این برنامه هر شب به میزبانی یک استان برگزار می شود و اولین کرسی تلاوت قرآن کریم از کرمانشاه آغاز و پس از برگزاری در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، خوزستان، اردبیل، خراسان جنوبی، فارس، البرز، مازندران و گلستان هم‌زمان با شب شهادت امام رضا(ع) و دهمین کرسی تلاوت رضوی در جوار مزار شهید سردار قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.
علاقمندان می توانند ساعت 19 هر شب تا 26 مهرماه، از كرسي تلاوت قاریان ممتاز همچون حاج حامد شاکرنژاد، علیرضا رضایی، حاج حامد علیزاده، حاج سیدجواد حسینی، حاج حمید شاکرنژاد و حاج حمید رضا احمدی وفا، بهره مند شوند.
گفتنی است، جهت كسب اطلاعات بيشتر و اعلان محافل مجازي هر شب كرسي تلاوت، می توانید از طریق كانال معاونت فرهنگي اجتماعي حوزه علمیه خراسان (فتح) در پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/joinchat/4092067873Cd2b9de633c اقدام نمایید.

 


كد خبر: 38806  |  تاریخ درج خبر: 1399/07/22  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا