ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بیانیه طلاب و اساتيد مدرسه عالي نواب در محکومیت برقراری روابط میان بحرین و اسرائیلطلاب و اساتيد مدرسه علميه عالي نواب اقدام شنيع حكومت بحرين و خيانت به آرمان هاي اسلامي و برقراري روابط رسمي با رژيم منحوس صهيونيستي را محكوم کردند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، طلاب و اساتيد مدرسه علميه عالي نواب  اقدام شنيع حكومت بحرين و خيانت به آرمان هاي اسلامي و برقراري روابط رسمي با رژيم منحوس صهيونيستي را محكوم کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسمه تعالی
وَدَّ كَثِيرٌ مِنْ أَهْلِ الْكِتَابِ لَوْ يَرُدُّونَكُمْ مِنْ بَعْدِ إِيمَانِكُمْ كُفَّارًا حَسَدًا مِنْ عِنْدِ أَنْفُسِهِمْ
بار دیگر مکر و کینه بد دلان و نفاق دشمنان اسلام فلسطین مظلوم را هدف قرار داد. خیانت حکومت بحرین به آرمان های اسلامی و برقراری روابط رسمی با رژیم منحوس صهیونیستی که با چراغ سبز ایالات متحده همراه گشته سبب شد تا بار دیگر ملت های جهان به اهمیت مساله فلسطین پی برده و بیش از هر زمان دیگری در ایستادگی وحمایت از این ملت ستمدیده کوشش نمایند.
این اول بار نیست که دولت های غربی و در راس آنها آمریکای جنایتکار سعی در نابودی و منحرف ساختن آرمان های اسلامی دارند ، چند روز گذشته نیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو در اقدامی تحریک آمیز و به بهانه دفاع از آزادی بیان به ساحت قدسی رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) توهین نمود که با واکنش ملت های مسلمان مواجه شد .
مدرسه علمیه عالی نواب ضمن محکومیت این اقدامات شنیع از ملت های مسلمان خواستار است تا در مقابل آن واکنش جدی نشان داده و از ارزش های اسلام عزیز دفاع نمایند و به دولت های مسلمان به ویژه رژیم بحرین توصیه می کند تا هر چه زودتر از این اقدام نابخردانه و خائنانه بازگردند؛ باشد که مورد عفو و گذشت دیگر ملت های مسلمان قرار گیرند .
والسلام علی من اتبع الهدی

طلاب واساتيد مدرسه علميه عالي نواب


كد خبر: 38538  |  تاریخ درج خبر: 1399/06/24  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا