ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

واقف ارجمند، بخشی از سرمایه‌ی خویش را وقف حوزه کردواقف ارجمند، حین وقف بخشی از سرمایه‌ی خویش، گفت: وقف برای حوزه‌ی علمیه خواهران، اثر گذاری و بازتاب اجتماعی گسترده تری در جامعه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، به همت دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف این حوزه، مبلغی نقدی توسط خانم شهربانو زمانی، جهت تکمیل پروژه‌ی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) مشهد، وقف شد.

واقف ارجمند در حین انجام این عمل خداپسندانه، گفت: وقف برای حوزه علمیه، زمینه ای برای فرج و شادی امام عصر(عج) است.
وی تاکید کرد: به واسطه‌ی اینکه بانوان، نقش مادری و هدایتگری در خانواده دارند، تربیت دینی آنان، اثربخشی مثبت و بازتاب اجتماعی گسترده تر در جامعه خواهد داشت، لذا وقف برای حوزه‌ی علمیه خواهران باید بیشتر مدنظر قرار گیرد.
گفتنی است، بناي نیمه ساخته مدرسه علميه حضرت زينب(س) در زمین وقف مردمي، واقع در خیابان گاز مشهد قرار دارد و به دليل كمبود اعتبار مالي، جهت مشارکت علاقمندان به گسترش معارف ديني، خريد سهام ساخت بناي اين مكان مقدس و وقف آن، با مبلغ هر سهام به ارزش 50 هزار تومان، با هماهنگی دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان از سال 96 آغاز گشت و علاقمندان و نیک اندیشان نیز می توانند علاوه بر خرید يك و يا چندين سهم، در خرید حتی یک سهم به صورت مشارکت گروهی، شرکت کرده و از دیگر امتیازات این حرکت جمعی، بهره مند شوند.
براساس این گزارش، مبلغ 50 میلیون و 500 هزار تومان به همت دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان توسط این واقف ارجمند، جهت تکمیل پروژه‌ی ساختمانی مدرسه علمیه حضرت زینب(س) مشهد، وقف گردید و تعداد هزار و 10 عدد از سهام 50 هزار تومانی این مدرسه نیز به خانم زمانی تعلق گرفت.

 

 


كد خبر: 38243  |  تاریخ درج خبر: 1399/05/16  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا