ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری نخستین جلسه از « مسئول پاسخگو»مدیر مرکز مشاوره و آموزش های علمی کاربردی حوزه علمیه خراسان، گفت: اولین جلسه از سلسله جلسات گفتمانی «مسئول پاسخگو» به همت این مرکز در فضای مجازی و به صورت آنلاین و برخط، برگزار شد.

سید حامد عاملی در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با اعلام این خبر، گفت: حوزه علمیه خراسان همواره با شعار « حوزه تحولی حوزه انقلابی»، اقدام به اجرای برنامه های تحولی کرده، که در این راستا با توجه به تاکیدات مدیر محترم این حوزه، آیت الله سید مصباح عاملی، مبنی بر پاسخگویی مسئولین به اساتید، مدیران و طلاب، اولین جلسه پاسخگویی در فضای مجازی با عنوان «مسنول پاسخگو» برگزار شد.
وی ابرازکرد: در راستای نهادینه کردن سنت پاسخگویی مسئولین، در این جلسه، سوالات مدیران و اساتید که از قبل به این مرکز ارسال، جمع بندی و دسته بندی شده بود را مورد بررسی قرار دادیم.
مدیر مرکز مشاوره و آموزش های علمی کاربردی حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه پاسخ گویی به انتقادات و پیشنهادات در سه دسته‌ی «مشاوره»، « مهارت آموزی» و « اشتغال»، صورت گرفت، گفت: سوالاتی در خصوص نحوه ی جذب و بکار گیری اساتید، استفاده از خدمات مرکز، ارتباط گیری با مسئول مرکز و ...، از جمله پرسش های پاسخ داده شده در بخش مشاوره، بود.
وی با اشاره به اینکه در بخش مهارت آموزی نیز به سوالاتی از قبیل کارویژه های این مرکز، تایید یا عدم تایید دوره هایی همانند بورس، دوره های تربیت مربی و نحوه ی خدمات دهی شهرستان ها و ... پاسخ داده شد، افزود: در قسمت اشتغال نیز، باید ها و نبایدهای اشتغال طلاب، هویت طبگی از منظر معیشت طلاب، خدماتی که تاکنون این مرکز در بحث معیشت طلاب ایفا کرده اعم از برگزاری نمایشگاه و بازارچه های فروش محصولات و مشاغل خانگی و ... نیز مورد بررسی قرار گرفت.
عاملی با تاکید بر این موضوع که مسئولان مرکز مشاوره و آموزش های علمی کاربردی حوزه علمیه خراسان همواره خود را پاسخگوی اساتید و مدیران می دانند و ازهرنوع انتقاد و پیشنهاد سازنده استقبال می کنند، در پایان یادآورشد: موضوع جلسه‌ی سه شنبه هفته آینده در رابطه با اشتغال طلاب و ابعاد آن در حوزه می باشد که به صورت آنلاین و برخط، برگزار خواهد شد.

 


كد خبر: 38095  |  تاریخ درج خبر: 1399/04/22  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا